در حال بارگذاری ...

نمایش «نیم عمر» به صحنه می‌آید

نمایش «نیم عمر» به کارگردانی آرین شریفیان از هفتم خرداد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «نیم عمر» با طراحی و کارگردانی آرین شریفیان از هفتم خرداد 1403 در تماشاخانه سیمرغ (بنیاد بیدل دهلوی) روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه «نیم عمر» به نویسندگی مهدی شمیرانی مضمونی مبتنی بر درام اجتماعی و فضایی سوررئال دارد و سرنوشت شخصی به نام صادق را روایت می‌کند که با اتفاقات غیرمنتظره‌ای در زندگی روبه‌رو می‌شود.

در این نمایش علی پیله‌ور، لیلی رسولی، آرین شریفیان، آتوسا ملک‌جانی، سیدعلی میرعلایی و حدیث نجات به ایفای نقش می‌پردازند.

این نمایش پس از تک‌اجرای سال پیش خود که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، از هفتم تا بیست و هفتم خرداد در تماشاخانه سیمرغ (بنیاد بیدل دهلوی) به مدت ۱۵ شب روی صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش 2424 به کارگردانی و نویسندگی «زری اماد» تاکنون میزبان هنرمندانی چون گلاب آدینه، امرالله احمدجو، تاجبخش فنائیان، ناصر ممدوح، محمدحسین لطیفی، حسین مسافر آستانه، شهرام گیل‌آبادی و دیگر هنرمندان عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون بوده است.

|

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

نشست خبری ششمین جشنواره سراسری نقالان علوی برگزار و اعلام شد که این جشنواره امسال دارای دبیرخانه دائمی شده است. همچنین در این نشست از گسترش حوزه جغرافیایی این رویداد به شکل بین‌المللی خبر داده شد.

|

اجرای «و او جان من است» آغاز شد

توجه ویژه به یک رویداد مغفول مانده!
اجرای «و او جان من است» آغاز شد

توجه ویژه به یک رویداد مغفول مانده!

نمایش «و او جان من است» به کارگردانی حمید حرا در حالی اجرای خود را در تالار وحدت آغاز کرد که برخی از هنرمندان شرکت‌کننده در آیین افتتاحیه از توجه یک گروه نمایشی برای به صحنه بردن یک رویداد مغفول مانده از صدر اسلام سخن گفتند. 

|

نظرات کاربران