در حال بارگذاری ...

انتخابات خانه تئاتر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخاب هیئت‌مدیره خانه تئاتر ۲۶ خرداد ۱۴۰۳در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از سایت خانه تئاتر، مجمع عمومی عادی سالانه در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۰ در محل سالن اصلی تئاتر شهر برگزار می‌شود که طی آن اعضای هیئت‌مدیره مرکزی خانه تئاتر انتخاب خواهند شد.

طبق مصوبه هیئت‌مدیره اعضایی که امکان حضور ندارند، می‌توانند به عضو دیگر وکالت کتبی بدهند. وکالت‌ها حتما باید کتبی و در فرم وکالت‌نامه‌ تهیه‌شده توسط خانه تئاتر ارائه شود. 

وکالت‌نامه‌هایی که از طریق فضای مجازی (واتس‌آپ، تلگرام و…) ارسال شود، به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست.

اعضای پیوسته خانه تئاتر که قصد اعلام نامزدی برای هیئت‌مدیره دارند، لازم است با حضور در خانه تئاتر، فرم مربوطه را از روابط عمومی دریافت کنند و پس از تکمیل و امضا تحویل دهند.

دستور جلسه این مجمع ارائه گزارش عملکرد یک‌ساله و مالی توسط مدیرعامل، ارائه گزارش بازرس و رأی‌گیری برای انتخاب هیئت‌مدیره خانه تئاتر است.
مطالب مرتبط

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

پس از طراحی و تولید دیمر نور تخصصی تئاتر بر پایه تکنولوژی Led در سال گذشته، اکنون طراحی و ساخت دو مدل از پروژکتورهای تئاتر (اسپات و فرزنل) در شهرستان میبد بومی‌سازی شد.

|

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

نظرات کاربران