در حال بارگذاری ...

مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره نقالان علوی تمدید شد

مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر (نقالان علوی) تا ۲۵ خرداد تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر، ششمین جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر از اول الی ۴ تیر در تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا 25 خرداد فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

فراخوان ششمین جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر(نقالان علوی) نیمه دوم اردیبهشت‌ ۱۴۰۳ در بخش‌های مسابقه بزرگسالان، بخش طلاب، مسابقه دانش آموزی در ۲ مقطع(ابتدایی و متوسطه) در ۴ سطح، مسابقه طومارنویسی، پژوهش و پایان‌نامه‌های برتر دانشجویی و بخش نمایشگاه پرده‌ها و نقاشی خیالی‌سازی منتشر شد.

علاقه‌مندان برای دریافت جزئیات فراخوان و مجموعه طومارهای موردنظر این جشنواره به صفحه https://naghalialavi.ir/ مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش 2424 به کارگردانی و نویسندگی «زری اماد» تاکنون میزبان هنرمندانی چون گلاب آدینه، امرالله احمدجو، تاجبخش فنائیان، ناصر ممدوح، محمدحسین لطیفی، حسین مسافر آستانه، شهرام گیل‌آبادی و دیگر هنرمندان عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون بوده است.

|

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

نشست خبری ششمین جشنواره سراسری نقالان علوی برگزار و اعلام شد که این جشنواره امسال دارای دبیرخانه دائمی شده است. همچنین در این نشست از گسترش حوزه جغرافیایی این رویداد به شکل بین‌المللی خبر داده شد.

|

گزارش مراسم نکوداشت رییس‌جمهور در تالار وحدت

وزیر فرهنگ: شهید رییسی، مردی خستگی‌ناپذیر بود
گزارش مراسم نکوداشت رییس‌جمهور در تالار وحدت

وزیر فرهنگ: شهید رییسی، مردی خستگی‌ناپذیر بود

مراسم یادبود و نکوداشت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه، در تالار وحدت تهران برگزار شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بخشی از این برنامه، بر خستگی‌ناپذیر بودن رئیس‌جمهور شهید تاکید کرد و سه سال گذشته را، دوره‌ای با شکوه و بی‌نظیر در توسعه فرهنگ و هنر کشور در ...

|

نظرات کاربران