در حال بارگذاری ...

والایار ترانه‌هایش را روی صحنه تئاتر می‌خواند

والایار در نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی» با سیاوش خیرابی، نیلوفر رجائی‌فر و علیرضا مهران همبازی می‌شود.

به گزارش ایران‌تئاتر، والایار خواننده، آهنگساز و نوازنده که ترانه‌هایی همچون «عشق‌جانم»، «بالا بلند»، «انگشت‌نما»، «نفسم» و ... را در کارنامه هنری خود دارد، ترانه‌های منتخب خود را در نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله‌زاده و تهیه‌کنندگی مشترک ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد، به صورت زنده اجرا می‌کند.

والایار در این نمایش ۷۵دقیقه‌ای که از چهارشنبه، ۲۳خرداد در سالن شماره۲ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود با سیاوش خیرابی، نیلوفر رجایی‌فر و علیرضا مهران همبازی می‌شود.

در خلاصه نمایش از زبان کارگردان آمده است: «به دنبال مرگ یک تهیه‌کننده‌، بازیگری اجبارا تن به مهاجرت می‌دهد و به دوست قدیمی‌اش در کالیفرنیای آمریکا می‌پیوندد. همراهی این دو رفیق در یک شرایط غیرقابل‌باور، باعث اتفاقات جورواجوری می‌شود...»

از عوامل نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی» می‌توان به هنرمندانی همچون حمید بابا و سیاوش رحیمی (گروه کارگردانی)، نسرین آجرلو (طراح گریم)، رها علی‌نژاد (طراح صحنه)، تارا مولایی‌پور و مهدی داورپناه (دستیاران طراح صحنه)، تینا ساوجبلاغی (طراح لباس)، مقدی شامیریان (ناظر طراحی لباس)، رضا خضرایی (طراح نور)، ندا پارسا (طراح حرکت)، امیر پارساییان‌مهر (مدیر روابط‌عمومی)، شایان شفابخش (طراح پوستر)، کورش جوان (عکاس تیزر)، پیمان گرزم (عکاس)، علیرضا رحمانی( موشن گرافیست) اشاره کرد.

همچنین از عوامل گروه موسیقی می‌توان به والایار (خواننده)، محمد مقدم (رهبر ارکستر و تنظیم کننده)، رهام رادوین (صدابردار)، رحیم رحمانی (نوازنده گیتار)، داوود فرشچیان (نوازنده پرکاشن) و توحید کهربایی (تهیه‌کننده موزیک) اشاره کرد.

پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های این نمایش از امروز در سایت تیوال آغاز شده است.




مطالب مرتبط

«خانم و آقای آدلر» به شهرزاد رسیدند

«خانم و آقای آدلر» به شهرزاد رسیدند

نمایش «خانم و آقای آدلر» برداشتی آزاد از نمایشنامه «خرده جنایت‌های زناشویی» با کارگردانی حمیدرضا اسماعیلی در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

|

بهرام ابراهیمی، بازیگر نمایش «گورکن»:

همکاری با چرمشیر ایده گورکن را برایم جذاب کرد
بهرام ابراهیمی، بازیگر نمایش «گورکن»:

همکاری با چرمشیر ایده گورکن را برایم جذاب کرد

بهرام ابراهیمی، بازیگر نمایش «گورکن» با بیان اینکه مونولوگ یک چالش سخت و مهم برای بازیگر است، گفت همکاری من از دوران دانشجویی با اجرای مونولوگی از چرمشیر، این گونه نمایشی را برای من جذاب کرد.

|

تئاتر در سالی که گذشت؛ چالش‌هایی که به امید رسید

تئاتر در سالی که گذشت؛ چالش‌هایی که به امید رسید

تئاتر در سالی که گذشت شرایط رو به بهبودی را تجربه کرد و از مشکلاتی که در دوران کرونا برایش ایجاد شده بود، دور شد. در این راستا، به‌نظر باید سال آینده را روزهای بسیار خوب و شکوفا تئاتر کشور دانست.

|

نظرات کاربران