در حال بارگذاری ...

نکوداشت فاروق کیانی برگزار می‌شود

آیین نکوداشت فاروق کیانی، دارنده جایزه دو روزه رقص جهانی به همت خانه هنرمندان و انجمن نمایشگران حرکت یکشنبه ۲۷ خرداد برگزارمی‌شود.

به گزارش ایران‌تئاتر به نقل از  خانه تئاتر، آیین نکوداشت فاروق کیانی، دارنده جایزه دو روزه رقص جهانی به همت خانه هنرمندان و انجمن نمایشگران حرکت یکشنبه ۲۷ خرداد برگزارمی‌شود.

انجمن نمایشگران حرکت در نظر دارد نشان ویژه خانه تئاتر و انجمن را به همراه لوح تقدیر در این مراسم که در خانه هنرمندان برگزار می‌شود، به این هنرمند اهدا کند.

رضا حامدی‌خواه انجام هماهنگی برای برگزاری این مراسم را برعهده دارد. در همین برنامه از مستند «فاروق» ساخته حامدی‌خواه و کتابی به همین نام نوشته شهلا ناظران رونمایی خواهد شد.

راه‌اندازی سایت انجمن نمایشگران حرکت، اجرای موسیقی مقامی و رقص‌های آیینی توسط کیان جام از دیگر بخش‌های این مراسم است.

همچنین ورکشاپ رقص‌های خراسانی هم توسط فاروق کیانی و غُدیر کیانی، فرزند این هنرمند، شنبه ۲۶ خرداد در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

اولویت شرکت در این کارگاه با اعضای انجمن نمایشگران حرکت است.

در صورتی که اعضای خانه تئاتر تمایل به شرکت در این دوره را داشته باشند، به شکل گزینشی پذیرش می‌شوند.

ساعت برگزاری این کارگاه هم به‌زودی اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط

محمد میرعلی‌اکبری:

آموزش اخلاق حرفه‌ای تئاتر به جوانان دشوار است
محمد میرعلی‌اکبری:

آموزش اخلاق حرفه‌ای تئاتر به جوانان دشوار است

محمد میرعلی‌اکبری نویسنده و کارگردان نمایش «دایی سعید» که در خانه هنرمندان ایران روی صحنه است، گفت آموزش اخلاق حرفه‌ای تئاتر به جوانان کاری دشوار است. آن‌ها به راحتی نمی‌توانند اخلاق و احترامی را که ما در قبال هنرمندان پیشکسوت به آن پایبند بودیم، بیاموزند.

|

یادداشتی بر نمایش «بوستان حیات ژوراسیک»

ارائه محتوا با زبان طنز و گروتسک در قالب بداهه‌پردازی
یادداشتی بر نمایش «بوستان حیات ژوراسیک»

ارائه محتوا با زبان طنز و گروتسک در قالب بداهه‌پردازی

حمید کاکاسلطانی*: نمایش «بوستان حیات ژوراسیک» نوشته‌ نوشین تبریزی و به کارگردانی پرستو گلستانی دی‌ و بهمن‌ 1402 در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه رفته است. این نمایش با ترکیبی از ...

|

نظرات کاربران