در حال بارگذاری ...

اجرای نمایش «ماجراجویی آستریکس و اوبلیکس»

نمایش «ماجراجویی آستریکس و اوبلیکس» روز پنجشنبه ۲۴ خرداد در باغ سفارت فرانسه در ایران اجرا شد.

به گزارش ایران تئاتر، اجرای «ماجراجویی آستریکس و اوبلیکس» به نویسندگی سجاد آقابابایی، مریم میرزایی، نگین اصغرزاده و کارگردانی سجاد آقابابایی در مسابقه فرانکوفونی ایران در محل باغ سفارت فرانسه در ایران اجرا شد.

این نمایش در قالب مسابقه فرانکوفونی ایران توسط گروه «آزمایشگاه تماشاگران تئاتر نارنجی» با همکاری موسسه دنیای اسطوره کودکی به مناسبت برگزاری مسابقه فرانکوفونی، با حضور رومن اُتال رایزن فرهنگی سفارت فرانسه، میشل مالهرب سفیر کشور بلژیک و نماینده سفارت سویس در ایران با رویکرد آشنایی با زبان و شخصیت‌های ملل جهان ۲۴خرداد ۱۴۰۳ در باغ سفارت فرانسه در ایران اجرا شد.

خلاصه داستان: «جهانگردان نمایشگر در ماجراجویی جدید خود وارد ایران شده‌اند. آن‌ها از کشور آفریقا فیلی را پیدا کرده‌اند به نام المر که از چندین رنگ بودن خود و تعجب دیگران ناراحت است و ترس حضور در مکان‌های عمومی و شلوغ را دارد.»

مسابقه فرانکوفونی که توسط سفارت فرانسه، بلژیک و سوئیس برگزار می‌شود، ویژه دانش‌آموزان دبستانی و دبیرستانی، دانشجویان و تمامی زبان‌آموزان در ایران است. 

در این اجرا مریم میرزایی، نگین اصغرزاده، منیره ولی‌پور به ایفای نقش پرداختند.

فهیمه میرزاحسینی (مشاور هنری)، متین اصغرزاده (طراح پوستر) دیگر عوامل این نمایش بودند.
مطالب مرتبط

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

پس از طراحی و تولید دیمر نور تخصصی تئاتر بر پایه تکنولوژی Led در سال گذشته، اکنون طراحی و ساخت دو مدل از پروژکتورهای تئاتر (اسپات و فرزنل) در شهرستان میبد بومی‌سازی شد.

|

نظرات کاربران