در حال بارگذاری ...
از ۳۱ خرداد انجام می‌شود

آغاز دور دوم اجراهای «امشب به صرف بورش و خون»

دور دوم اجراهای نمایش «امشب به صرف بورش و خون» به کارگردانی صابر ابر از ۳۱ خرداد به صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «امشب به صرف بورش و خون» نوشته مهدی یزدانی‌خرم و کارگردانی صابر ابر در دور اول اجراهای خود، از ۲۲ فروردین تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ در بلک‌باکس پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب روی صحنه رفت.

با توجه به استقبال مخاطبان از اجرای «امشب به صرف بورش و خون»، دور دوم اجراهای این اثر نمایشی از ۳۱ خرداد آغاز و تا ۲۲ تیر ادامه دارد.

همچنین برای علاقه‌مندان به تماشای «امشب به صرف بورش و خون»، پیش‌فروش بلیت‌های دور سوم اجراها نیز در سایت تیوال آغاز شده است.

دانشجویان رشته‌های مختلف می‌توانند در «یکشنبه‌های دانشجویی» با تخفیف به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.

صابر ابر این مونولوگ را که بر اساس رمان «نازنین» فئودور داستایوفسکی و ترجمه یلدا بیدختی شکل گرفته است، در کنار فاطمه نقوی به صحنه می‌برد.

دیگر عوامل نمایش «امشب به صرف بورش و خون» عبارت اند از مجری طرح: امیرسپهر تقی‌لو، طراح صحنه: صابر ابر، طراح لباس: ندا نصر، طراح گرافیک: فرهاد فزونی، طراح نور: نیلوفر نقیب ساداتی، محمدرضا رحمتی، طراح گریم: لعیا خرامان، طراح صدا: عرشیا باقری، تبلیغات: استودیو این/جا، تبلیغات مجازی: آریان امیرخان (فیلم نیوز)، دستیار کارگردان: جواد باقری، گروه کارگردانی: الهام میرشفیعی، نیما سکوت، دستیار تهیه و تولید: محمدامین ساکی.

عکس: سیاوش حسین‌زاده
مطالب مرتبط

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

نظرات کاربران