در حال بارگذاری ...

«رابینسون خرگوشه» به فرهنگسرای نیاوران رسید

نمایش کودک «رابینسون خرگوشه» به نویسندگی و کارگردانی عباس قاصدزاده در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎‌رود.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش کودک «رابینسون خرگوشه» به نویسندگی و کارگردانی عباس قاصدزاده ویژه کودکان و نوجوانان از 30 خرداد، روزهای پایانی هر هفته (چهارشنبه تا جمعه) از ساعت 17 در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

«رابینسون» خرگوش روزنامه‎‌رسان مهربانی است که در پی گم‌ شدن تعدادی از حیوانات جنگل و جست وجو برای پیدا کردن دوستان خود، موضوع مهمی را کشف می‎‌کند و...

عباس قاصدزاده، آزاده حسینی فهرجی، کمیل پورقلی کندسر و حامد عمارلو بازیگران این نمایش هستند.

زینب اسدی (دستیار کارگردان، طراح صحنه و لباس)، مسعود فکور (موسیقی) و محسن افخمی (طراح پوستر) دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

نمایش «رابینسون خرگوشه» از 30 خرداد تا 15 تیر، روزهای پایانی هفته از ساعت 17 در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎‌رود. بلیت این نمایش در سایت تیوال و یا از طریق تماس با شماره 09335132146  قابل تهیه است.
مطالب مرتبط

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

بازیگران «لوپ» معرفی شدند

بازیگران «لوپ» معرفی شدند

نمایش «لوپ» به کارگردانی مهتاب وجدانی که برای اجرا در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آماده می‌شود، بازیگران خود را معرفی کرد.

|

نظرات کاربران