در حال بارگذاری ...

«پس‌از» برای پنج اجرای دیگر تمدید شد

نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی برای پنج اجرا در تئاتر هامون تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «پس‌از» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی کوهی با همکاری و موافقت تئاتر هامون برای پنج اجرای دیگر تمدید و تا 8 تیر میزبان مخاطبان خواهد بود.

کوهی بابیان این مطلب که مسلما برای من و گروه اجرایی نمایش «پس از» به پایان نخواهد رسید، گفت: «امیدواریم بعد از یک دوره استراحت که واقعاً برای بازیگران این نمایش دشوار لازم است، اجرای نمایش مان را از سر بگیریم اما در حال حاضر جمعه 8 تیر روز پایان اجرای ما در تئاتر هامون است.»

این بازیگر و کارگردان تئاتر با اشاره به رویکرد تحقیقی و علمی که در مرحله نگارش متن و کارگردانی اثر وجود داشته است، از دانشجویان تئاتر، روانشناسی و علوم انسانی دعوت کرد که در روزهای باقی‌مانده به تماشای این نمایش بنشینند و گفت: «روز یکشنبه 3 تیر برای تمامی دانشجویان با تخفیف 30 درصد اجرا خواهیم داشت. امیدوارم از این هدیه کوچک استقبال کنند.»

نمایش «پس از» که در پی حضورش در جشنواره تئاتر شهر، از 23 فروردین روی صحنه سالن قشقایی رفته است، دوره دوم اجرای خود را در تئاتر هامون پشت سر می‌گذارد.

تهیه‌کنندگی این نمایش را امیرموسی کاظمی بر عهده دارد و هنرمندانی همچون مهران مرادی، پیمان محسنی و شیدا پهلوان در آن ایفای نقش می‌کنند.

دستیار کارگردان و مدیر تولید این پروژه نمایشی را علیرضا زیوری بر عهده دارد. طراح صحنه مرتضی کوهی، طراح نور امیرحسین سیر، طراح ویدئو مپ علی تاجیک، طراح صدا و موسیقی حامد سلج محمودی و پارسا شمالی، طراح گریم عاطفه جعفری، مدیر روابط عمومی زهرا شایان فر، عکس و ساخت اقلام تبلیغاتی شایان عظیمی هستند.

همچنین دستیار نور علیرضا کوزه‌گر، محمدحسین کوزه‌گر و نازنین یارویسی، مجری نور مهتاب وجدانی، لباس آیدا فاضلی، منشی صحنه معصومه کوهزادی، دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه محدثه عبدلپور، مجری گریم ملیسا ناظریان، عکاس شایان عظیمی و یاسمین یوسفی راد، دستیار صحنه امین حیدریان، امیرحسین فرجی در این پروژه نمایشی همکاری دارند.

فروش روزهای آینده این نمایش در سایت تیوال فعال‌ شده و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.
نمایش «پس از» نقد و بررسی می‌شود

نمایش «پس از» نقد و بررسی می‌شود

نشست نقد و بررسی نمایش «پس از» نوشته و کارگردانی مرتضی کوهی روز شنبه 19 خرداد با حضور تماشاگران در تئاتر هامون برگزار می‌شود.

|

مرتضی کوهی اعلام کرد

«پس از»؛ نمایش برتر جشنواره هم آغاز به تئاتر شهر می‌آید
مرتضی کوهی اعلام کرد

«پس از»؛ نمایش برتر جشنواره هم آغاز به تئاتر شهر می‌آید

مرتضی کوهی نویسنده و کارگردان نمایش «پس از» گفت بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره هم آغاز و مجموعه تئاتر شهر که قرار بود کارهای منتخب جشنواره اجرای عموم داشته باشند، مراحل هماهنگی و بازبینی برای اجرای نمایش «پس از» در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر را پشت سر گذاشتیم و مطابق ...

|

وحید منتظری، کارگردان نمایش «لاتاری»:

هیچ‌وقت به جای مخاطب نتیجه‌گیری نمی‌کنم
وحید منتظری، کارگردان نمایش «لاتاری»:

هیچ‌وقت به جای مخاطب نتیجه‌گیری نمی‌کنم

وحید منتظری با بیان اینکه «لاتاری» نگاهی بدون قضاوت به جایگاه پول در زندگی آدم‌ها دارد، می‌گوید همواره در آثارش سوالی عمومی را مطرح کرده و هیچ‌وقت به جای مخاطب نتیجه‌گیری نمی‌کند. 

|