در حال بارگذاری ...
آیین افتتاحیه «خیلی زود عادت می‌کنیم» 

عادت‌ها گاهی انسان را به تباهی می‌کشانند

هنرمندان تئاتر در آیین افتتاحیه نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» از تلاش برای پرهیز از عادت‌هایی که انسان را به تباهی می‌کشد، گفتند. 

به گزارش ایران‌ تئاتر، آیین افتتاحیه نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» به نویسندگی وحید جباری با کارگردانی پرستو کرمی با حضور شقایق فراهانی، هئشنگ قوانلو، فرزانه نشاط‌خواه، جمشید جهانزاده و مرضیه صدرایی، شب گذشته، بیست‌ونهم خرداد در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر برگزار شد. 

مرضیه صدرایی در این مراسم گفت: «نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» اثری بسیار خوش‌ریتم و خوش انرژی بود که با در شب اول با هماهنگی بسیاری خوبی روی صحنه رفت.»

او ادامه داد: «داستانی که این نمایشنامه به آن می‎‌پردازد، به بسیاری از ماجرا و وقایع اجتماعی آن بسط داده می‌شود. گاهی اوقات وفق داده شدن با شرایط پیرامون انسان را به سمت تباهی سوق می‌دهد و این موضوع بسیار خوب در این اثر به نمایش گذاشته شده بود. ما باید یاد بگیریم که خیلی زود به آنچه در پیرامون‌مان اتفاق می‌افتد، عادت نکنیم.»

«خیلی زود عادت می‌کنیم» با بازی آساره هداوند، مسعود خواجه‌وند، هوشمند هنرکار و آتیه جاوید تا پانزدهم تیر در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد بود.
مطالب مرتبط

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

پس از طراحی و تولید دیمر نور تخصصی تئاتر بر پایه تکنولوژی Led در سال گذشته، اکنون طراحی و ساخت دو مدل از پروژکتورهای تئاتر (اسپات و فرزنل) در شهرستان میبد بومی‌سازی شد.

|

مسعود دلخواه:

موسیقی و اعجاز کلام شکسپیر در ترجمه  دیده نمی‌شود
مسعود دلخواه:

موسیقی و اعجاز کلام شکسپیر در ترجمه دیده نمی‌شود

مسعود دلخواه، بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر، نمایش «در جستجوی بازیگر هملت» را انعکاس تمرین‌های گروه و همچنین بخش‌هایی از اجرای نمایشنامه «هملت» اثر ویلیام شکسپیر دانست و گفت موسیقی، فرم و اعجاز کلام شکسپیر در ترجمه دیده نمی‌شود.

|

نظرات کاربران