در حال بارگذاری ...

هنرمندان دارای نیازهای ویژه به تماشای «کلوزآپِ باقِر» نشستند

نمایش «کلوزآپِ باقِر» با بازی محمد بابائی برای هنرمندان و بازیگران دارای نیازهای ویژه روی صحنه رفت.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «کلوزآپِ باقِر» به نویسندگی، کارگردانی و بازی محمد بابائی دوگاهه (چهارشنبه۳۰ خرداد) برای هنرمندان و بازیگران دارای نیازهای ویژه (اوتیسم، سندروم داون، سی‌پی و…) در دهکده المپیک روی صحنه رفت.

این اثر نمایشی درباره پسری است که در سی‌سالگی‌ متوجه می‌شود که انسان نیست و یک بچه غول است! او در این برهه به دنبال زندگی گم شده‌اش است که…

نمایش «کلوزآپِ باقِر» بیش‌از ۸۰ نوبت اجرا در شهرهای مختلف سراسر کشور و جشنواره‌های تئاتری داشته است.

هدف از اجرای این اثر نمایشی برای کودکان و نوجوانان هنرمند دارای نیازهای ویژه شکل‌گیری قوای تخیل، بهبود فن‌بیان، تصویر سازی ذهنی و… بود.

این هنرمندان و بازیگران دارای نیازهای ویژه (اوتیسم، سندروم داون، سی‌پی و…) هم‌اکنون درحال تمرین و آموزش تئاتر با تدریس جواد فراهانی کارگردان و نویسنده جوان تئاتر هستند.
مطالب مرتبط

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

پس از طراحی و تولید دیمر نور تخصصی تئاتر بر پایه تکنولوژی Led در سال گذشته، اکنون طراحی و ساخت دو مدل از پروژکتورهای تئاتر (اسپات و فرزنل) در شهرستان میبد بومی‌سازی شد.

|

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

نظرات کاربران