در حال بارگذاری ...

دست‌اندرکاران نمایش «حماسه آرش کمانگیر» بیمه شدند

مریم کاظمی کارگردان و بازیگر تئاتر از بیمه شدن تمامی دست‌اندرکاران پروژه بزرگ «حماسه آرش کمانگیر» در طول مدت اجرا خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر، مریم کاظمی کارگردان نمایش «حماسه آرش کمانگیر» و سرپرست گروه تئاتر مستقل خبر داد که پروژه «حماسه آرش کمانگیر» را تحت پوشش بیمه مسئولیت قرار داده است.

مریم کاظمی گفت: «به‌عنوان کارگردان تئاتر و سرپرست یک گروه نمایشی نسبت به حضور اجرا‌گران و عوامل پشت‌صحنه کارها مسئولیت داریم. بعضی از اعضای هر گروه نمایشی ممکن است به‌طور شخصی بی‌احتیاط باشند. حادثه در امنیت کامل هم اتفاق می‌افتد. همان‌طور که همه تمهیدات را برای اجرای نمایشی کامل و درست می‌چینیم باید به اتفاقات غیرمترقبه‌ هم فکر کنیم. نمی‌توانم صددرصد همه‌چیز را تضمین کنم ولی این کار را در حد توان گروهمان انجام دادیم.»

این بازیگر و کارگردان تئاتر در پاسخ به این سؤال که آیا این اقدام پیش‌ از این در پروژه‌های نمایشی دیگر اتفاق افتاده یا نه گفت: «حتما اتفاق افتاده، اما فراگیر نشده است. من از آقای ناصر آویژه  این کار را یاد گرفتم. امیدوارم از این به بعد در همه کارهای نمایشی گروهمان در آینده، این کار مهم و درست را انجام دهم.»

نمایش «حماسه آرش کمانگیر» تازه‌ترین پروژه گروه تئاتر مستقل با نویسندگی و کارگردانی مریم کاظمی از 4 تیر ساعت 19:30 و با حضور بیش از 70 بازیگر و نوازنده گروه ارکستر در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

تهیه‌کنندگی این اثر نمایشی موزیکال را پردیس تئاتر تهران و گروه تئاتر مستقل بر عهده‌دارند.

پیش‌فروش سه روز نخست اجرای این نمایش در سایت تیوال فعال‌شده و علاقه‌مندان می‌توانند از نسبت به خرید بلیت اقدام کنند. شماره تلفن‌های گروه تئاتر مستقل 09190776098- 090511166692 برای هماهنگی و رزرو اعلام‌شده‌اند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران