در حال بارگذاری ...
با حکم مدیرعامل بنیاد رودکی؛

سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب شد

با حکم مدیرعامل بنیاد رودکی، سیدمحسن حسینی سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی سیدمحسن حسینی را به‌عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«جناب آقای سیدمحسن حسینی
نظر به حسن سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به‌موجب این حکم به سمت سرپرستی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب می‌شوید.
بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های مجموعه در جهت ارتقاء و اعتلا مجموعه برج آزادی، برنامه‌ریزی متناسب با نیازهای مجموعه و همسو با برنامه‌های بنیاد رودکی، تعامل با دیگر نهادهای فرهنگی، تلاش در جهت شناساندن برج آزادی به‌ عنوان یک اثر فاخر ملی، برنامه‌ریزی و برپایی نمایشگاه‌های موزه‌ای و هنرهای تجسمی، شرکت در جشنواره‌های فرهنگی هنری و گردشگری و نیز برگزاری این جشنواره‌ها، تعیین سیاست‌ در جهت افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه‌ شده در برج آزادی و ... ازجمله مواردی است که در حکم حسینی به آن اشاره‌ شده است.
سید محسن حسینی دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی و هنری است و ازجمله سوابق اجرایی ایشان می‌شود به مدیرکل هنرهای تجسمی و امور موزه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، معاون هنری انجمن هنرمندان جوان ایران، مشاور امور موسیقی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و ... اشاره کرد.»

پیش‌ازاین، علیرضا دباغی سرپرستی مجموعه برج آزادی را بر عهده داشت.
مطالب مرتبط

گیج شدن اکبر زنجان‌پور در شبی که از او تجلیل شد

گیج شدن اکبر زنجان‌پور در شبی که از او تجلیل شد

اکبر زنجان‌پور، در مراسم نکوداشت خود که با حضور جمع پرشماری از مخاطبان در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برپا شد، از مسئولیت سنگین و دشوار کارگردانان، بازیگران و دیگر فعالان عرصه تئاتر گفت.

|

گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری
گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری

کاظم نظری با اشاره به عملکرد مثبت شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش و نبود نگاه شخصی و سلیقه‌ای در بررسی آثار، از پای کار بودن همه مدیران تئاتری سخن گفت.

|

مراسم یادبود زنده‌یاد «مجید فروغی» برگزار شد

مراسم یادبود زنده‌یاد «مجید فروغی» برگزار شد

مراسم یادبود مجید فروغی، فعال رسانه‌ای و مدیرروابط عمومی روز گذشته با حضور خانواده، جمعی از هنرمندان، بازیگران، مدیران و کارکنان معاونت امورهنری، اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، اداره کل هنرهای تجسمی، دفتر موسیقی، بنیاد رودکی، دفتر آموزش، سازمان ...

|

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ از بنیاد رودکی

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ از بنیاد رودکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بازدید از بنیاد رودکی، دستور لازم جهت بهینه‌سازی این مجموعه را برای پذیرایی شایسته‌تر از هنرمندان و علاقه‌مندان برنامه‌های هنری صادر کرد.

|

نظرات کاربران