در حال بارگذاری ...

مجله هنرهای نمایشی چین، فراخوان انتشار مقاله داد

مجله هنرهای نمایشی چین برای یازدهمین نسخه چاپی خود، فراخوان ارسال مقاله را با موضوع «استقبال جهانی از هنرهای نمایشی چین» منتشر کرد.

به گزارش ایران تئاتر، مجله هنرهای نمایشی چین نشریه‌ای است که هر دو سال یک‌بار منتشر می‌شود و حاصل سرمایه‌گذاری مشترک موسسه تئاتر STA و موسسه بین‌المللی تئاتر ITI است. یازدهمین نسخه مجله قرار است در 2025 منتشر شود.

این نشریه از کارگردانان تئاتر، دانشگاهیان و فعالان تئاتر که یک درام یا اپرای چینی را در کشور خود روی صحنه برده‌اند، دعوت می‌کند تا چکیده‌ای از مقاله خود با موضوع «استقبال جهانی از هنرهای نمایشی چین» ارسال کنند.

لازم به ذکر است قبل از ارسال مقاله، چکیده‌ای از آن ارسال شود تا در صورت تایید، مقاله کامل و ارسال شود.

علاقه‌مندان برای ارسال چکیده مقاله تا نهم مهر 1403 (30 سپتامبر 2024) و برای ارسال مقاله کامل (در صورت تایید) تا یازدهم دی 1403 (31 دسامبر 2024) فرصت خواهند داشت.

راه‌های ارتباطی:
ایمیل: chinese-pa-journal@iti-worldwide.org
اطلاعات بیشتر: https://www.iti-worldwide.org/pdfs/STAPapercall.pdf
مطالب مرتبط

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

طراحی و ساخت پروژکتور تئاتر در میبد یزد

پس از طراحی و تولید دیمر نور تخصصی تئاتر بر پایه تکنولوژی Led در سال گذشته، اکنون طراحی و ساخت دو مدل از پروژکتورهای تئاتر (اسپات و فرزنل) در شهرستان میبد بومی‌سازی شد.

|

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

نظرات کاربران