در حال بارگذاری ...

«اتاقِ ورونیکا» در خانه هنر دیوار اجرا می‌شود

نمایش «اتاقِ ورونیکا» به کارگردانی النا امیدی در دور دوم اجرای خود به خانه هنر دیوار می‌آید.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «اتاقِ ورونیکا» به کارگردانی النا امیدی و تهیه‌کنندگی امیر دژاکام دور دوم اجرای خود را از ۳۱ تیر سال جاری در خانه هنر دیوار آغاز می‌کند.

«اتاقِ ورونیکا» پیش از این در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت.

در خلاصه داستان این نمایش که از آثار آیرا لوین بوده و توسط شهرام زرگر ترجمه شده، آمده است: «ورونیکا تا ابد در این اتاق حبس است…»

نگار بابائی، النا امیدی، مهرشاد امینی، سید علی جدّا، دینا جعفری‌راد، بیتا گلابرودی، روژان حاتمی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: حسین کاظمی(طراح‌ صحنه)، احمد پورک و علی عرب(دستیاران کارگردان)، دینا جعفری راد(منشی صحنه)، میررضا میرمعینی(طراح نور و مدیر فنی)، کامبیز معماری(طراح گریم)، امیرقادری و بتثابه نعیمایی(مجریان گریم)، پارمیس خدابخشی(عکاس) و حامد قریب(مشاور رسانه) اشاره کرد.

نمایش «اتاقِ ورونیکا» از ۳۱ تیر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در خانه هنر دیوار (واقع در خیابان کریم‌خان، خیابان استاد نجات‌الهی(ویلا)، ابتدای خیابان جعفر شهری(سپند)، پلاک ۷۲) روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان به تماشای این اجرا می‌توانند از طریق سایت تیوال اقدام به خرید بلیت آن کنند.
مطالب مرتبط

المیرا پارسا مترجم زبان اشاره تئاتر مطرح کرد:

دوشنبه‌های تالار هنر کمک مهمی به کودکان ناشنوا است
المیرا پارسا مترجم زبان اشاره تئاتر مطرح کرد:

دوشنبه‌های تالار هنر کمک مهمی به کودکان ناشنوا است

المیرا پارسا بازیگر تئاتر و مترجم زبان اشاره گفت وظیفه مسئولین فراهم کردن امکانات بیشتر برای ترجمه همزمان نمایش‌های کودک و نوجوان به زبان اشاره برای کمک به درک بهتر نمایش از سوی مخاطبان ناشنوا است که تالار هنر قدم مهم و ویژه‌ای را برداشته است. امیدواریم اداره کل هنرهای ...

|

نظرات کاربران