در حال بارگذاری ...

بهزاد فراهانی با اجرای”مفتش” به جشنواره می آید

بهزاد فراهانی در بیست‌وسومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با به روی صحنه بردن نمایش ”مفتش”، شش اپیزود که با سوژه‌ محوری مرگ‏‏ به یکدیگر متصل می‌شوند را اجرا می‌کند. فراهانی در گفت‌وگو با ایران تئاتر گفت:« این ...

بهزاد فراهانی در بیست‌وسومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با به روی صحنه بردن نمایش ”مفتش”، شش اپیزود که با سوژه‌ محوری مرگ‏‏ به یکدیگر متصل می‌شوند را اجرا می‌کند.
فراهانی در گفت‌وگو با ایران تئاتر گفت:« این نمایشنامه‌، سال‌ها قبل به عنوان”دیوانه، دیوانه، دیوانه” نوشته شد اما در طول گذشت این سال‌ها، تغییراتی در آن به وجود آمد. ابتدا دو اپیزود”اتللو” و”سگ در خرمن‌جا” نیز جزء نمایش بودند که حذف شدند. همچنین در آخرین اپیزود نمایشنامه نیز تغییراتی به وجود آمد.
در این نمایش شش قصه با نام‌های”چنگال”، ”معدن”،”ایران خانم”، ” فیروزه” و”پتک” وجود دارد که باتم‌ محوری مرگ به هم مرتبط می‌شوند.
بهزاد فراهانی نویسنده و کارگردان این نمایشنامه‌ است و گلشیفته فراهانی و رضا انصاری دستیاری او را برعهده دارند. منشی و مدیر صحنه”مفتش” فخری سلیمی است و طراحی لباس آن نیز از سوی پروین محبی انجام شده. این نمایش در بیست‌وسومین جشنواره تئاتر فجر تنها یک اجرا دارد که روز دوم بهمن ساعت 30/18 در تالار اصلی تئاترشهر به روی صحنه می‌رود.