در حال بارگذاری ...

با همکاری کارشناسان مرکز هنرهای نمایشی سیستم صوتی تالار مولوی بهبود می یابد

تالار مولوی نیز مانند دیگر تالارهای نمایش شهر تهران در حال آماده شدن برای بیست‌وسومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است، اما سیستم صوتی این تالار هنوز به وضعیت‌ مناسبی نرسیده است.


به گزارش ایران تئاتر، وضعیت نور و صحنه تالار مولوی برای اجراهای جشنواره آماده شده است اما به گفته علیخانی، مسئول روابط عمومی این تالار، آماده سازی سیستم صوتی تالار به دلیل فرسودگی دستگاه‌های موجود، با اندکی مشکل مواجه است.
علیخانی در این باره گفت:« به دلیل هزینه‌های زیادی که برای رفع این مشکلات نیاز داریم، اصلاح سیستم صوتی در این فرصت اندک امکان‌پذیر نیست. اما با هماهنگی‌های انجام شده با دکتر خسرو نشان، قرار است کارشناسان مرکز هنرهای نمایشی برای رفع مشکلات سالن به سرعت اقدام کنند.»
بیشتر گروه‌هایی که در طول جشنواره در تالار مولوی اجرا خواهند داشت پیش از این اجراهای در این سالن داشته‌اند و گروه‌های دیگر نیز هم اکنون در حال انجام تمرین‌های خود هستند.
”در انتظار گودو، کاغذبازی، روز تولدت را بیادآر، رویای نیمه‌شب تابستان، رویاهای شهر من چرت می‌زنند، ویتسک، دن کیشوت، اژدها چهرک و کودکی من” نمایش‌هایی هستند که در تالار مولوی به روی صحنه می‌روند.
نمایش‌های ”انتظار، مجلس غم، آل، No War ، خوش‌گون ولی...، دایناسور کیه؟، تلین و جورین و خواب‌نما نیز در بخش خیابانی جشنواره و روبروی این تالار اجرا می‌شوند.