در حال بارگذاری ...

نسیم ادبی با بازی در نمایش «ناسور» در جشنواره آیینی و سنتی حضور می یابد

نمایش «ناسور» به کارگردانی افسانه زمانی، نمایشی سه سویه است که به شیوه سکویی که از مشخص ترین ویژگی‌های نمایش‌های سنتی است اجرا می‌شود.

به گزارش سایت ایران تئاتر، نسیم ادبی، در جشنواره آیینی و سنتی امشب یک‌شنبه هشتم شهریور در نمایش «ناسور» به کارگردانی افسانه زمانی، به صحنه می‌رود، «ناسور» داستان زندگی دو زن است که رازهایی دارند، رازهایی که در طول نمایش گره گشایی می‌شوند، و درامی به وقوع می‌پیوندد که شیوه‌های نمایش ایرانی در آن بارز است.

نسیم ادبی همچنین از بازی در نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» خبر داد و اظهار کرد: این نمایش از چهارشنبه 11 شهریور در سالن باران به صحنه می‌رود، ساناز بیان، نویسنده و کارگردان این نمایش است.

 نسیم ادبی در مورد داستان این نمایش نیز توضیح داد: این نمایش، داستانی مستندگونه دارد که از واقعیت الهام گرفته است، داستان سه زن قاتل است که در برخورد با خبرنگاری، داستان‌های خود را روایت می‌کنند.

نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» به کارگردانی ساناز بیان و بازی بهاره رهنما، نسیم ادبی، گیتی قاسمی و آیه کیان‌پور، از 11 شهریور در سالن باران به صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط

در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان شد

نسیم ادبی: «یرما» پس از حضور در جشنواره کلرمو فرانسه به ایران می‌آید
در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان شد

نسیم ادبی: «یرما» پس از حضور در جشنواره کلرمو فرانسه به ایران می‌آید

نسیم ادبی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از فعالیت‌های اخیر در زمینه تئاتر و سینما گفت و از اجرای دو نمایش‌های «آنتیگون» و «یرما» تولید مدرسه بین‌المللی فانوس خبر داد.

|

«توران‌دخت»؛ خودشیفته‌ای در لباس سرخ

«توران‌دخت»؛ خودشیفته‌ای در لباس سرخ

دکتر سحر صنیعی*: نمایش «توران‌دخت» که این روزها در سالن سپند به کارگردانی ندا شاهرخی و نسیم ادبی در حال اجراست، حرف‌های بسیاری برای گفتن و دیدن دارد. فضای نمایش با ترکیبی از ...

|

نظرات کاربران