در حال بارگذاری ...
 • برنامه مراسم اختتامیه جشنواره بیست‌وسوم اعلام شد

  مراسم اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر دهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود. پس از برگزاری مراسم رسمی اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نمایش”کارمن فونبر” از لهستان در فضای باز تالار وحدت در حضور هنرمندان، پیشکسوتان، مسئولان و علاقمندان اجرا می‌شود.

  مراسم اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر دهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.
  به گزارش ایران تئاتر، مراسم اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، شنبه دهم بهمن ساعت 30/17 دقیقه در سه بخش آغاز می‌شود.
  بخش اول مراسم اختتامیه به مراسم سنتی آئینی عید غدیر اختصاص دارد و در بخش دوم ،مراسم اختتامیه به صورت رسمی آغاز می‌شود.
  در بخش سوم برگزاری مراسم اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به گروه‌های خارجی شرکت کننده در جشنواره لوح و تندیس اهدا خواهد شد و پس از آن از پیشکسوتان عرصه تئاتر کشور نیز تجلیل می‌شود. رضا کرم رضایی، ایرج راد و مهین اسکویی سه پیشکسوت عرصه هنر هستند که از آن ها تقدیر می شود. همچنین از سه جانباز فعال در عرصه تاتر با نام های حسین نوری، مهدی متوسلی ومحمد قشقایی جمال پور تقدیر می شود. از دکتر علی منتظری نیز امسال به عنوان مدیر توانمند تاتری تقدیر می شود. مراسم اهدای جوایز از سوی نهادهای مختلف نیز برگزار می شود.
  اجرای موسیقی سنتی نیایشی یکی دیگر از برنامه‌های مراسم اختتامیه است.
  همچنین پس از برگزاری مراسم رسمی اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نمایش”کارمن فونبر” از لهستان در فضای باز تالار وحدت در حضور هنرمندان، پیشکسوتان، مسئولان و علاقمندان اجرا می‌شود.