در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش «چشم بر هم زدن»:

  بازیگران جوان در نمایش می‌درخشند

  محمد زیکساری، که در اولین اثر خود در مقام کارگردان،‌ از بازیگران جوان استفاده کرده‌، معتقد است هنرمندان جوان با تمرین و پشتکاری که دارند، می‌توانند نقش را تاثیرگذار و درخشان کنند.

  به گزارش سایت ایران تئاتر، محمدحسین زیکساری با بیان این‌که تئاتر «چشم بر هم زدن»، تا حدود زیادی توقعات او را در مقام کارگردان اثر برآورده کرده است، گفت: تئاتر همیشه می‌تواند بهتر از آن چیزی باشد که اجرا می‌شود چراکه هیچ اثری کامل نیست.

  او افزود: بعضی‌ از ایده‌هایم به علت شرایط مالی موجود اجرایی نشد اما به دلیل بازی درخشان بازیگران،‌ این کمبودها به چشم نمی‌آیند.

  زیکساری گفت: معتقدم برای درخشان‌تر شدن یک اثر و افزایش کیفیت آن، ‌بازیگر باید تمرین زیادی داشته باشد. تمرین‌های ما گاهی به روزی 5 تا 6 ساعت نیز می‌رسید، درحالی‌که بعضی از بازیگران معروف و باتجربه تن به چنین فعالیتی نمی‌دهند.

  او تاکید کرد: در انتخاب بازیگران میزان نزدیکی نقش به بازیگر برایم بسیار مهم بود و می‌خواستم بازیگر حتما خصوصیات نقش را داشته باشد.

  کارگردان «چشم بر هم زدن»، در خصوص میزان استقبال از نمایش‌اش گفت: شب افتتاحیه بسیار خوب و با حضور تعداد زیادی تماشاگر برگزار شد. ولی همیشه تماشاگران ترجیح می‌دهند به تئاترهایی بروند که کارگردان و بازیگر معروف داشته باشد و این تئاتر  فاقد آن است. البته نقدهای مثبتی که درباره این نمایش نوشته شده و حضور استادان و بزرگان عرصه‌های مختلف باعث شده روزانه به تعداد تماشاگران افزوده شود.

  تئاتر «چشم بر هم زدن»، نوشته محمد زارعی است و ابراهیم عزیزی، سرور عرب‌پور، پرهام یداللهی، مهرداد مصطفوی، علی پویا قاسمی، رعنا قادری، بهنوش ناصرپور، مریم سالمی، اندیا عبدالرسول، سروش شاکر، مهسا محب‌اهری، شروین عقیلی، ارغوان پورصفر و سجاد تابش در آن بازی می‌کنند.

  نمایش «چشم بر هم زدن»،  از 15 شهریور در سالن ارغنون به روی صحنه رفته است.

   این تئاتر تاکنون میزبان هنرمندانی چون حسین پاکدل،‌ حسن معجونی،‌ حسین محب‌اهری،‌ رضا بهبودی،‌ عباس مخبر و‌ شمس لنگرودی بوده است.
  نظرات کاربران