در حال بارگذاری ...

بازیگران نمایش «سوراخ» معرفی شدند

حسن معجونی، هوتن شکیبا، داریوش موفق، وحید آقاپور و هانی عبدالمجید، در نمایش جدید جابر رمضانی به نام «سوراخ» ایفای نقش می‌کنند. این نمایش برای شرکت در بخش «تازه‌های ایران» جشنواره تئاتر فجر امسال آماده می‌شود.

به گزارش سایت ایران تئاتر، نویسندگی، طراحی و کارگردانی این نمایش را جابر رمضانی بر عهده دارد و محمد چرم‎شیر دراماتورژ این نمایش است. چرمشیر پیش از این نیز در دو کار قبلی جابر رمضانی به نام‌های «اسکیس» و «صدای آهسته برف»، دراماتورژی را بر عهده داشته است.

جابر رمضانی با اعلام خبر تکمیل شدن گروه بازیگران این نمایش گفت: این نمایش به دلیل شیوه اجرایی و طراحی‌های خاص صحنه و صدا، نیاز به همکاری جشنواره تئاتر فجر و دبیرخانه آن دارد، و بدون این همکاری دوجانبه قابل اجرا در فجر نخواهد بود.

 او همچنین با اشاره به نقش مثبت دکتر سعید اسدی، دبیر جشنواره فجر اضافه کرد: شرایط از شروع به کار دبیرخانه جشنواره تا الان که دو ماه به آغاز آن باقی مانده، طوری پیش می‌رود که همه انتظار را داریم تا شاهد جشنواره‌ای در حد و اندازه نام فجر باشیم.

نمایش «سوراخ» جدیدترین نمایش جابر رمضانی و حاصل کار گروه «سوراخ تو دیوار» است که برای اجرا در جشنواره تئاتر فجر آماده می‌شود این نمایش همچنین بازیگر دیگری دارد که طبق نظر گروه کارگردانی، نام این بازیگر در آینده اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط

مرور بهترین تجربه های سال 98  در اجرای نمایشنامه های خارجی

مستقل و با هویت
مرور بهترین تجربه های سال 98 در اجرای نمایشنامه های خارجی

مستقل و با هویت

ایران تئاتر- رضا آشفته: اگر تا همین چند سال پیش بیشتر متون بیگانه در حد یک خوانش معمولی به صحنه آورده می شد اما امروز کارگردان های ما توانسته اند به عمق متون نمایشی ورود پیدا کنند و با کشف زیر لایه ها بسترهای مناسب تری را برای القای رویکردهای اجرایی فراهم کنند.  

|

نظرات کاربران