در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • با استقبال تماشاگران

  رونق 100 درصدی در تئاتر شهر

  آمار تماشاگران آثار نمایشی به صحنه در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهراز ۲۷ خرداد تاکنون نشانگر تکمیل ظرفیت بیش از ۱۰۰ درصدی تالارهای اجرای نمایش ها بوده است.

  به گزارش ایران تئاتر، آثار نمایشی به صحنه در تالارهای  اصلی، چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر از 27 خرداد تاکنون با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه رو شدند.

   

  نمایش «مجلس ضربت زدن» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان که از روز 29 خرداد در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته طی روزهای گذشته با در نظر گرفتن ظرفیت 579 نفری این تالار و دو اجرایی شدن نمایش در برخی روزهای هفته میزبان  9هزار و 422  تماشاگر بوده است.

   

  نمایش « بیگانه» نوشته آلبرکامو و کارگردانی مسعود دلخواه که از 30 خرداد ماه در تالار 122 نفری چهارسو به صحنه رفته در هفته ای که گذشته با در نظر گرفتن دواجرایی شدن نمایش در برخی روزهای هفته تاکنون 4 هزار و 287 تماشاگر داشته است.

   

  «روزهای بی باران» نوشته و کار امین بهروزی هم که از روز 27 خرداد در تالار سایه به صحنه رفته، با در نظر گرفتن دو اجرایی شدن و ظرفیت 56 نفری این تالار پذیرای 909 تماشاگر بوده است.

   

  بر اساس این گزارش از 27 خرداد ماه تا پایان روز پنجشنبه دهم تیر ماه در سه تالار فعال روزهای یاد شده تئاتر شهر با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان همراه بوده و این در حالی است که در هیچ یک از نمایش ها صندلی بدون تماشاگر وجود نداشته است و تعداد کثیری از مخاطبان با استفاده از بلیط اضافه ظرفیت به تماشای نمایش ها در تالارهای اصلی، چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر نشسته اند این آمار نشان گر استقبال 100 درصدی مخاطبان از نمایش ها با در نظر گرفتن ظرفیت تالارها بوده است.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر