در حال بارگذاری ...
کارگردان سیب زمینی های برشته :

موضوعات روز جامعه را در جشنواره مریوان مطرح می‌کنیم

کارگردان نمایش سیب زمینی های برشته که در بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان حضور دارد، گفت: این نمایش به موضوعات روز جامعه می پردازد.

باوری رضایی به ایران تئاتر گفت: این نمایش در 5 اپیزود طراحی‌شده و 8 ماه  پروسه نگارش و تولید به طول انجامیدداستان در قالب طنز کارشده تا بتوانیم ارتباط مؤثری با مخاطب داشته باشیم.
وی افزود: با نگاهی کلی به داستان  واضح است که سعی کردیم چند موضوع روز که همگی زنجیروار برای به وقوع پیوستن یک فاجعه یا اتفاق لازم هست را در نمایش داشته باش
رضایی ادامه داد: در هر اپیزود از 5 اپیزود نمایش به معضل پیدا کردن شغل و استخدام در شرکت اشاره می‌شود. کارت پایان خدمات، تا هل و ازدواج، مدرک تحصیلی، مدرک فنی کارآموزی، گواهینامه و... که هرکدام در اپیزودی که به‌صورت فلاش‌بک توسط بازیگر اجرا می‌شود نشان داده خواهد شد.
باوری رضایی تاکنون 6 دوره در جشنواره بین‌المللی مریوان حضورداشته و هر 6 بار اثرش برای حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر انتخاب‌شده است.
عوامل اجرایی سیب‌زمینی‌های برشته عبارتند از : بازیگران امین صادقی، هاوری رضایی، طراحی فضا مریم باهمت، طراح لباس نشمیل بختیاری، هماهنگی صحنه واکساسوار دلنیا راک، میلاد یونسی، دراماتورژ  کمال نوجوان.
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران