در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • به دلیل استقبال متقاضیان

  مهلت ارسال آثار در بخش نمایشنامه خوانی جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی تمدید شد

  زمان ارسال نمایشنامه و فیلم اجرای نمایشنامه خوانی و نمایشنامه‌های اقتباسی و آزاد و ارسال مقالات علمی و پژوهشی  ۱۵ آذرماه ۱۳۹۵ خواهد بود.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، مهلت ارسال آثار بخش نمایشنامه خوانی در نخستین دوره جشنواره ملی تئاتر  بهرام بیضایی که تا 30 آبان ماه بود، به دلیل استقبال متقاضیان تا پانزدهم آذرماه تمدید شد.

  بر اساس اعلام این خبر، مرکز فرهنگ و هنر علمی کاربردی واحد 46 دانشگاه جامع علمی کاربردی، نخستین دوره جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی را با محوریت تاریخ، افسانه و اسطوره در ادبیات نمایشی بهرام بیضایی برگزار می‌کند.

  این جشنواره در چهار بخش نمایشنامه خوانی، نمایشنامه‌نویسی (اقتباسی و آزاد)، مقالات علمی و پژوهشی و سمینار برگزار می‌شود و در پایان، از برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و تألیفات بهرام بیضایی تقدیر خواهد شد.

  لازم به ذکر است جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی از 5 دی‌ماه آغاز شده و اختتامیه آن نیز 30 دی‌ماه خواهد بود. همچنین مهبود مهرنوش دبیر علمی و سوسن تقی پور دبیر اجرایی این جشنواره هستند.

  دبیرخانه جشنواره  در تهران، خیابان آزادی،  ابتدای خیابان جمال‌زاده شمالی، کوچه بزمه، پلاک 2- مرکز فرهنگ و هنر  دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 46 واقع‌شده است.

   تلفن: 66431713 – 66596188 – 66564456 – داخلی 112 .

   

   
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر