در حال بارگذاری ...

چهارمین جشنواره سراسری تئاتر پلیس در فرهنگسرای بهمن

سازمان عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری و فرهنگسرای بهمن اقدام به برگزاری چهارمین جشنواره سراسری تئاتر پلیس نموده است. به گزارش سایت ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن, هدف ...

سازمان عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری و فرهنگسرای بهمن اقدام به برگزاری چهارمین جشنواره سراسری تئاتر پلیس نموده است.
به گزارش سایت ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن, هدف از برگزاری این جشنواره نگرشی بر معضلات اجتماعی جامعه می باشد که با موضوعات نقش پلیس در برقراری امنیت،‌‏علل و انگیزه ارتکاب جرایم اجتماعی، نقش مردم در کاهش معضلات اجتماعی و همکاری پلیس و مردم به اجرا در می آید.
گفتنی است بازبینی این نمایش ها از 26 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمن پایان پذیرفت که آثار برگزیده در این بازبینی در دو بخش تئاتر صحنه ای و خیابانی به اجرا در می آید.
گفتنی است گروه های شرکت کننده از هنرمندان ناجا و گروه های دانشجویی و آزاد می باشند . بنابراین گزارش, چهارمین جشنواره سراسری تئاتر پلیس از 8 اسفند، لغایت 14 اسفند در سالن های چاپلین، شهید آوینی، مبارک و تجربه فرهنگسرای بهمن اجرا می شود و تکرار آثار نیز در سایر فرهنگسراها اجرا خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت بازدید به نشانی: میدان راه آهن، میدان بهمن، فرهنگسرای بهمن مراجعه نمایند.