در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • از حضور وزیر ارشاد تا سردار نقدی در جشنواره تئاتر فجر

  چهره‌های سیاسی و نظامی در کنار چهره‌های فرهنگی به تماشای تئاتر نشستند

  جشنواره تئاتر فجر در روزهای پایانی هفته جاری علاوه بر چهره‌های فرهنگی میزبان چهره‌های سیاسی، اجتماعی و نظامی بود.

  به گزارش ایران تئاتر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 بهمن‌ماه چهره‌هایی همچون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران ازجمله میهمانان جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر بودند.
  بنابراین گزارش سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در تالار قشقایی تئاتر شهر به تماشای نمایش «پستو» از شهر بیجار نشست. علی مرداخانی معاون هنری وزارت ارشاد، مهدی شفیعی مدیر اداره کل هنرهای نمایشی، سعید اسدی دبیر جشنواره و پیمان شریعتی دبیر اجرایی جشنواره و مدیر مجموعه تئاتر شهر نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کردند.
  همچنین فاطمه ذوالقدر عضو فراکسیون فرهنگی مجلس نیز شامگاه چهارشنبه 6 بهمن‌ماه با حضور در تالار «حافظ» به تماشای نمایش «ناسور» کار افسانه زمانی نشست. او روز سه‌شنبه نیز با حضور در ایرانشهر از نمایش «ماتریوشکا» کار پارسا پیروزفر دیدن کرد.
  همچنین سردار نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه نیز در این دوره از جشنواره حضور پررنگی داشت.
  او به مدت 2 شب در تماشاخانه ایرانشهر حضور پیدا کرد و به تماشای نمایش‌های «خانه ابری» کار مشترک سیامک احصایی و حمید پورآذری و «بادکنک» کار کشور هلند نشست. علاوه بر این با حضور در تالار «حافظ» از نمایش «خوب، بد، زشت» کار شقایق فتحی دیدن کرد.

   
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر