در حال بارگذاری ...
 • نمایش شاد و موزیکال «روزی روزگاری شلمرود» در فرهنگسرای ابن‌سینا

  وقتی حسنی پدربزرگ می‌شود!

  نمایش موزیکال «روزی روزگاری شلمرود» که از ۲۰ بهمن همه‌روزه به‌جز روزهای شنبه ساعت ۱۹ به روی صحنه رفته بود تا ۲۰ اسفند در فرهنگسرای ابن‌سینا به اجرای خود ادامه خواهد داد.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش موزیکال «روزی روزگاری شلمرود» به نویسندگی و کارگردانی علی شاه صفی، داستان حسنی ده شلمرود است که حالا بعد از سال‌ها پدربزرگ شده است و نوه‌ای به نام سامان دارد. حسنی تلاش می‌کند تا با کمک بچه‌های شلمرود و شخصیت‌های موردعلاقه سامان او را از درگیر شدن با بازی‌های رایانه‌ای و تبلت و موبایل بر حذر دارد و به بازی‌های گروهی دعوت کند که ...

  محبوبه تفضلی، داوود سلیمانی، عماد شاه صفی، مینا عزیزی و پرستو قاعد رحمت بازیگران این نمایش هستند. مشاور کارگردان و شاعر مرجان مروستی است و موسیقی آن را سیروس مهدی پور بر عهده دارد.

  علاقه‌مندان جهت تماشای این نمایش شاد و موزیکال، می‌توانند به فرهنگسرای ابن‌سینا واقع در شهرک غرب خیابان ایران‌زمین شمالی مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 8-88366366 تماس بگیرند.
  مطالب مرتبط

  حسن‌کچل در هیاهوی بتمن شدن!

اجرای نمایش«پهلوان کچل» در فرهنگسرای ابن‌سینا
  حسن‌کچل در هیاهوی بتمن شدن!

  اجرای نمایش«پهلوان کچل» در فرهنگسرای ابن‌سینا

  نمایش شاد و موزیکال کودک «پهلوان کچل» به نویسندگی مجتبی خمسه و کارگردانی سحر پور فرج از 15 آذر تا 10 دی‌ماه همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها ساعت 19در آمفی‌تئاتر فرهنگسرای ابن‌سینا به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران