در حال بارگذاری ...
پوران درخشنده در افتتاحیه نمایش عنوان کرد:

تقدیر از انتخاب موضوع روز در نمایش «هام»

نمایش «هام» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله زاده دوشنبه ۲۵ بهمن‌ماه با حضور پوران درخشنده کارگردان مطرح سینمای ایران در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.

به گزارش ایران تئاتر پوران درخشنده قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی با تقدیر از گروه هنرمندان نمایش «هام» بیان کرد: گروه اجرایی نمایش متنی را انتخاب کرده که موضوع روز است که خوشبختانه در اولین روز از اجرای نمایش شاهد استقبال تماشاگران هستیم. من امیدوارم این شوق و عشق انرژی که هم در گروه اجرایی نمایش و هم در بین تماشاگران دیده می‌شود تا آخرین روز اجرای نمایش نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: امروز فعالیت در عرصه تئاتر و سینما با سختی‌های زیادی همراه است، اما همه هنرمندان این دو رشته هنری می‌دانند چیزی به نام عشق وجود دارد که باعث می‌شود انگیزه‌های کار در این عرصه از دست نرود. به هر ترتیب در دنیای امروزی بسیاری از خصیصه‌ها و فضیلت‌های انسانی رنگ باختند و این هنرمندان هستند که باید فضای موجود را احیا کنند تا آثارشان نیز به‌تبع این تلاش در میان مخاطبان تأثیرگذار باشد.

عباس عبدالله زاده نویسنده و کارگردان نیز در یادداشتی پیرامون این نمایش آورده است: «در روزگاری که صفات انسانی معنا باخته و دیگرکسی به مردانگی افتخار نمی‌کند، راستی را دوست نمی‌دارد و مکر را نشان فرهیختگی می‌پندارد، زشتی را زیبا، جهل را دانش، ظلم را عدالت، تزویر را لیاقت و حماقت را عدالت... صحبت از انسان کاری بیهوده می‌نماید... اما چه می‌توان کرد وقتی پای عشق به میان می‌آید و جهان کهنه و پلاسیده را با عطرش نو وزنده می‌کند؟»

نمایش «هام» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله زاده و بازی روزبه حصاری، آرزو نبوت، سروش طاهری، مانلی حسین پور، حسین شفیعی، میر نادر مظلومی، حسین پورکریمی، شادی امیری، احمد داودی، افشین غیاثی، هدیه آزاده، زهره بختیاری، مژگان حسین زاده، عرفان حق روستا، عسل احمد نیا، یاسمن جعفری، آذین بافریان، لادن عسگری، آزاده چهره قانی، حسنا قنبری، پارسا قربان پور، علیرضا موسوی ساعت 20 به مدت 90 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط

با اجرای «یه گازکوچولو»

فقیه سلطانی اولین نمایش تئاتر شهر در سال 99 را به صحنه می‌برد
با اجرای «یه گازکوچولو»

فقیه سلطانی اولین نمایش تئاتر شهر در سال 99 را به صحنه می‌برد

نمایش «یه گازکوچولو» به عنوان اولین نمایش تئاتر شهر در سال 1399 از روز سه شنبه دهم تیرماه با رعایت الزامات بهداشتی مربوط به سلامت تماشاگران و هنرمندان در تالار سایه این مجموعه روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران