در حال بارگذاری ...
 • نهمین فستیوال بین‌المللی تئاتر کرالای هندوستان به پایان رسید

  درخشش «سارا» در فستیوال تئاتر کرالا

  نمایش «سارا» کاری از گروه تئاتر اوینار به عنوان یکی از نمایش‌های برگزیده نهمین فستیوال تئاتر کرالای هندوستان انتخاب شد.

  به گزارش ایران تئاتر: نمایش «دختری بر آب خروشان» با نویسندگی و کارگردانی مهدی صالحیار به عنوان یکی از آثار برگزیده نهمین فستیوال بینالمللی تئاتر کرالای هندوستان انتخاب و با اهداء تندیس و مدال به اعضاء این گروه تئاتری از آنها تقدیر شد.

  نمایش «سارا» که پیش از این با با نام «دختری بر آب خروشان» اجرا شده بود، کاری از گروه تئاتر اوینار از شهرستان مرند است و پیش از حضور در این فستیوال بین‌المللی در دهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، سی‌وچهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر و جشنواره بین‌المللی تئاتر اقوام کرمانشاه، اجرا شده بود.

  نمایش «سارا» با بازی فاطمه تیموری، جواد حاتمی، محمد کهنسالی، علی پاسبانی، ائلشن موسی‌خانی، پویا خدایی و حسن خدمتی، برداشتی آزاد از یک داستان فولکلوریک آذری است.

  فراخوان نهمین فستیوال بینالمللی تئاتر کرالا در هندوستان مهرماه سال جاری منتشر شد و آثاری از هندوستان، اسپانیا، فرانسه، صربستان، شیلی، ویتنام و ایران برای حضور در این فستیوال انتخاب شدند.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش‌های بخش کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

ایجاد فرهنگ‌سازی برای تعامل کودکان با نمایش‌های خیابانی
  نگاهی به نمایش‌های بخش کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

  ایجاد فرهنگ‌سازی برای تعامل کودکان با نمایش‌های خیابانی

  ایران تئاتر:نمایش های «در اعماق اقیانوس» به کارگردانی زهرا مریدی از تهران، «کوسه گلین» به کارگردانی مهدی صالحیار از تبریز، «این مایه دردسر» به کارگردانی مهتاب زند از لرستان، «افسانه دیگ و کدو» به کارگردانی مرتضی اسدی مرام و رحمان هوشیاری از کرمانشاه، از جمله نمایش هایی ...

  |

  نظرات کاربران