در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • همایون حجازی با نمایشی اجتماعی به تئاترشهر می‌آید

  میزبانی تالار سایه از نمایش «وارونه»

  نمایش «وارونه» نمایش تازه همایون حجازی از ۲۳ فروردین‌ماه جاری در تالار سایه مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «وارونه» نوشته مشترک همایون حجازى و على نورانى با  کارگردانی همایون حجازی که پیش از این در نوزدهمین جشنواره بینالمللی تئاتر دانشگاهی اجرا شده، روایت زندگی خانه‌ای است که به علت قرار گرفتن در مسیر اتوبان قرار است تخریب شود اما یکی از اعضای خانواده مخالف خراب شدن این خانه توسط نیروهای شهرداری است و به همین دلیل...

  در این اثر نمایشی که با تهیهکنندگی امین احمدوند اجرا خواهد شد، اسماعیل گرجى، بیتا عزیز اقلی، امین اسفندیار و على نورانى به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

  همچنین در این نمایش میلاد حاجى زاده به عنوان مدیرتولید، پریسا میرعلى دستیار کارگردان، عطا حجتى مدیر اجرا، هادى شیخالسلامى برنامه‌ریز، نرگس غلامى دولابى طراح لباس، محمدمساوات طراح گرافیک، علیرضا عباسى اجراى دکور، امیرحسین جلالی مدیر صحنه، فرشید آزادی منشى صحنه، محمد طاهرى و همایون عبداللهى دستیاران تهیه، پریسا میرعلی، رسول کاهانى و رامین قلى بیاتى ساخت تیزر، شاهین ازما، مهدی صادقی و عطا حجتى به عنوان عکاس با حجازی همکاری می‌کنند.

  لازم به یاداوری است پیش فروش بلیط ‌نمایش «وارونه» برای هفته نخست در سایت تیوال آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این سایت‌ و گیشه تئاترشهر نسبت به پیش خرید بلیط‌های این اثر نمایشی اقدام کنند.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر