در حال بارگذاری ...
توسط مهدی زمین پرداز بازیگر «ماجرای نیمروز»

تور نمایش «روزی روزگاری ...» از سیستان تا خوزستان اجرا می‌شود

تور اجرای نمایش «روزی روزگاری...» به نویسندگی حمید نعیمی و کارگردانی مهدی زمین پرداز از دوشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه کار خود را در استان سیستان و بلوچستان آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایران تئاتر در این تور نمایشی که باهدف آشنا کردن مردم مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته با هنر نمایش صورت گرفته است، چهار استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر و خوزستان میزبان این نمایش هستند.
قرار است با هماهنگی‌های صورت گرفته اجرای این نمایش‌ها از استان سیستان و بلوچستان آغاز گردد و در سوم خردادماه و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر پایان یابد.
لازم به ذکر است نمایش «روزی روزگاری...» از تولیدات انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس است که با حمایت مرکز هنرهای نمایشی، موسسه توسعه هنرهای معاصر اجرا می‌شود.
مهدی زمین پرداز بازیگر و کارگردان این نمایش، هم‌اینک فیلم سینمایی تحسین‌شده «ماجرای نیمروز» را بر پرده سینماهای کشور دارد و پیش‌ازاین نیز در سریال ماندگار «آخرین روزهای زمستان» در نقش سردار شهید حسن باقری خوش درخشیده بود.
سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از؛ مشاور کارگردان، فرهاد باقری؛ بازیگران، مهدی زمین پرداز، مجید آهنگران، مصطفی ایزدی، مهدی ذاکر؛ طراح صحنه، وحید لاری؛ طراح لباس، مریم محمدنیا؛ موسیقی، رضا رحیمی؛ ماسک، بهمن صنیعی

 
نظرات کاربران