در حال بارگذاری ...
امشب با معرفی برگزیدگان در آیین اختتامیه

بیستمین جشنواره ملی تئاترمقاومت فتح خرمشهربه ایستگاه آخر رسید

آئین اختتامیه بیستمین جشنواره ملی تئاترمقاومت فتح خرمشهر امشب و پس از رقابت ۱۰ اثر صحنه ای و ۹ اثر میدانی با معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران تئاتر امشب در آخرین روز از کار بیستمین جشنواره ملی مقاومت فتح خرمشهر، آئین اختتامیه با حضورمهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ارمغان بهداروند مدیرانجمن هنرهای نمایشی ایران ، جمعیاز مدیران اداره کل هنرهای نمایشی ، مسئولان استانی و هنرمندان  علاقمندان تئاتر ساعت ۲۱ در تالار خلیج فارس خرمشهر برگزار خواهد شد.
 بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر به دبیری همایون قنواتی از۱۰ تیر کار خود را آغاز کرد . در این جشنواره ملی  از مجموع ۱۰۴ اثر صحنه و ۲۸ اثر میدانی از ۲۸ استان رسیده به دبیرخانه۱۰ تئاتر صحنه ای و ۹ نمایش میدانی از ۱۵ استان در بخش مسابقه با هم به رقابت پرداختند. در این دور از جشنواره دو تئاتر صحنه ای نیز در بخش میهمان شرکت داشتند.

 
مطالب مرتبط

از سوی دبیرخانه دائمی

فراخوان جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منتشر شد
از سوی دبیرخانه دائمی

فراخوان جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منتشر شد

به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس،  فراخوان بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهررا در دو بخش وشیوه متفاوت با مشارکت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ...

|

تا هفتم آبان‌ماه

مهلت شرکت در رویداد نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ» تمدید شد
تا هفتم آبان‌ماه

مهلت شرکت در رویداد نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ» تمدید شد

مهلت ارسال چکیده یا طرح نمایشنامه برای شرکت در رویداد نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ» تا هفتم آبان‌ماه تمدید شد. این رویداد با توجه به نبود امکان برگزاری بیست‌وسومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سال جاری، توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی ...

|

نظرات کاربران