در حال بارگذاری ...
 • برای تازه‌ترین اثر نمایشی حسن باستانی

  پیش‌فروش اینترنتی بلیت «صبح یه روز لعنتی» آغاز شد

  پیش‌فروش اینترنتی بلیت نمایش «صبح یه روز لعنتی» به کارگردانی حسن باستانی که در سالن سایه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود آغاز شد.

  به گزارش ایران تئاتر، پیش‌فروش نمایش «صبح یه روز لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی از امروز شنبه، 31 تیرماه در سایت تیوال آغاز شد. «صبح یه روز لعنتی» یک نمایش ضد جنگ و در مورد تقسیمات مرزی بین کشورهاست و نزاع چند نفر بر سر حق مالکیت یک توالت را به نمایش درمی‌آورد.
  در این نمایش 60 دقیقه‌ای که از 3 مرداد، ساعت 20:30 در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود، بازیگرانی همچون: رؤیا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی ایفای نقش می‌کنند.
  از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به؛ مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سامان پورسلیمانی، گروه کارگردانی: مژگان حسینی و نیلوفر فاطمی، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: فرنوش فرجندی، دستیار طراح‌صحنه: نیلوفر فاطمی و محمد علیزاده، عکاسان: ماندانا آزاد و پریسا صالحی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر و تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.
  علاقه‌مندان به تهیه بلیت می‌توانند به صفحه فروش این نمایش در سایت تیوال مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  حسن باستانی کارگردان تئاتر

«زنان بیشه‌گل» سعی در بیان مفهومی ارزشی در فضای فولکلور دارد
  حسن باستانی کارگردان تئاتر

  «زنان بیشه‌گل» سعی در بیان مفهومی ارزشی در فضای فولکلور دارد

  حسن باستانی کارگردان تئاتر گفت: نمایش «زنان بیشه‌گل» در فضایی فولکلور در تلاش برای  بیان یک مفهوم ارزشی است، مفهومی که ممکن است در میان بسیاری از مردم جهان نگرشی واحد در مورد آن وجود داشته باشد اما مهم این است که این مفهوم در فضای چنین نمایشی، بومی‌سازی شود.

  |

  درگفت وگو ایران تئاتر با حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر مطرح شد

داش آکل را روی صحنه می برم
  درگفت وگو ایران تئاتر با حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر مطرح شد

  داش آکل را روی صحنه می برم

  حسن باستانی پژوهشگر نویسنده و طراح جزو کارگردان موفق و پر کار تئاتر است که سال قبل در مجموعه تئاتر شهر با نمایش صبح یک روز لعنتی حضور موفقی داشت . کارگردانی که در اغلب کارهایش به تم اسطور شناسی و جنگ و تبعات آن در زندگی مردم می پردازد .

  |

  نظرات کاربران