در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • پویا امینی:

  «صبح یک روز لعنتی» نمایش بسیار خوش‌ترکیبی است

  پویا امینی، بازیگر، شب گذشته به تماشای نمایش «صبح یک روز لعنتی» نشست.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «صبح یک روز لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی که از سوم مرداد اجراهای خود را در سالن سایه تئاترشهر آغاز نموده؛ شب گذشته میزبان پویا امینی، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما بود.
  امینی پس از تماشای نمایش عنوان کرد: «صبح یک روز لعنتی» نمایش بسیار خوش‌ریتم، خوش‌ترکیب با بازی‌های بسیار یک‌دست و تر‌و‌تمیز است که همین ویژگی‌ها را ما از یک نمایش انتظار داریم. میزانسن‌ها، بازی بازیگران و طراحی‌ها همه در خدمت نمایشنامه است.
  در این نمایش 60 دقیقه ای که هر شب، ساعت 20:30 به روی صحنه می رود، بازیگرانی همچون: رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی ایفای نقش می کنند. از دیگر عوامل این نمایش می توان به؛ مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سامان پورسلیمانی، گروه کارگردانی: مژگان حسینی و نیلوفر فاطمی، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: فرنوش فرجندی، دستیار طراح‌صحنه: نیلوفرفاطمی و محمد علیزاده، عکاسان: ماندانا عضد آزاد و پریسا صالحی، مدیر روابط‌عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان‌مهر، همکار روابط عمومی: شمیس پورشاهرضایی و تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.
  علاقه مندان به تهیه بلیت می توانند به صفحه فروش این نمایش به سایت تیوال مراجعه کنند.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر