در حال بارگذاری ...
 • در هفته پایانی اجرا در تئاترشهر

  «صبح یک روز لعنتی» فقط تا 7 شهریور به صحنه می‌رود

  نمایش «صبح یک روز لعنتی»کارگردانی حسن باستانی روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کند و این اثر تا ۷ شهریورماه به روی صحنه خواهد بود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «صبح یک روز لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی که از سوم مرداد اجراهای خود را در سالن سایه تئاترشهر آغاز نموده؛ روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کند و فقط ۳شب دیگر و تا ۷ شهریور میزبان مخاطبان خواهد بود.
  تاکنون هنرمندان زیادی ازجمله گلاب آدینه، بهزاد فراهانی، جلیل فرجاد، پویا امینی، سعید داخ، منوچهر اکبرلو، مهرداد کوروش‌نیا، افسانه چهره‌آزاد، شاهرخ فروتنیان، پریسا مقتدی، حمیدرضا افشار، کاظم هژیرآزاد، قطب‌الدین صادقی، تبسم هاشمی، بابک والی، محمدحسین فرحبخش، آناهیتا همتی، فرهاد بشارتی، اصغر همت، مونا فرجاد، خسرو احمدی، مریم معترف، مجید برزگر، قاسم جعفری، اتابک نادری، مهدی ماهانی، حمیدرضا نعمی، سیروس همتی، لیلا بوشهری، مائده طهماسبی، شهرام کرمی، مرجانه گلچین، محمد نادری و سیاوش چراغی‌پور به تماشای «صبح یک روز لعنتی» نشسته‌اند.
  در این نمایش ۷۰ دقیقه ای که هر شب، ساعت ۲۰:۳۰ به‌صحنه می رود، رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی و احمد صمیمی ایفای نقش می کنند. از دیگر عوامل این نمایش می توان به؛ مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سامان پورسلیمانی، گروه کارگردانی: مژگان حسینی و نیلوفر فاطمی، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح و مجری گریم: فرناز مرتضوی، طراح لباس: فرنوش فرجندی، دستیار طراح‌صحنه: نیلوفرفاطمی و محمد علیزاده، عکاسان: ماندانا عضد آزاد و پریسا صالحی، مدیر روابط‌عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان‌مهر، همکار روابط عمومی: شمیس پورشاهرضایی و تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.
  علاقه مندان به تهیه بلیت می توانند به صفحه فروش این نمایش در سایت تیوال مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  حسن باستانی کارگردان تئاتر

«زنان بیشه‌گل» سعی در بیان مفهومی ارزشی در فضای فولکلور دارد
  حسن باستانی کارگردان تئاتر

  «زنان بیشه‌گل» سعی در بیان مفهومی ارزشی در فضای فولکلور دارد

  حسن باستانی کارگردان تئاتر گفت: نمایش «زنان بیشه‌گل» در فضایی فولکلور در تلاش برای  بیان یک مفهوم ارزشی است، مفهومی که ممکن است در میان بسیاری از مردم جهان نگرشی واحد در مورد آن وجود داشته باشد اما مهم این است که این مفهوم در فضای چنین نمایشی، بومی‌سازی شود.

  |

  درگفت وگو ایران تئاتر با حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر مطرح شد

داش آکل را روی صحنه می برم
  درگفت وگو ایران تئاتر با حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر مطرح شد

  داش آکل را روی صحنه می برم

  حسن باستانی پژوهشگر نویسنده و طراح جزو کارگردان موفق و پر کار تئاتر است که سال قبل در مجموعه تئاتر شهر با نمایش صبح یک روز لعنتی حضور موفقی داشت . کارگردانی که در اغلب کارهایش به تم اسطور شناسی و جنگ و تبعات آن در زندگی مردم می پردازد .

  |

  گفت وگو با حمید رضا فلاحی بازیگر نمایش صبح یک روز لعنتی

منشی اصرار زیادی برای ثبت کردن مستندات واقعی رخدادها دارد
  گفت وگو با حمید رضا فلاحی بازیگر نمایش صبح یک روز لعنتی

  منشی اصرار زیادی برای ثبت کردن مستندات واقعی رخدادها دارد

  ایران تئاتر:حمید رضا فلاحی بازیگر – کارگردان تئاتر و سینما و تلویزیون بیش از یک دهه است که در حوزه بازیگری نویسندگی و کارگردانی فعالیت می کند. فلاحی در نمایش صبح یک روز لعنتی در نقش یک منشی مورخ نویس شورای محل یک روستای مرزی بازی جذاب و موفقی ارائه می کند

  |

  نظرات کاربران