در حال بارگذاری ...
 • با نواختن زنگ آغاز اجرا

  فریدون جیرانی «آشویتس زنان» را افتتاح می‌کند

  فریدون جیرانی نویسنده و کارگردان سینما زنگ افتتاحیه نمایش «آشویتس زنان» را به صدا در خواهد آورد.

   به گزارش ایران تئاتر افتتاحیه «آشویتس زنان» یکشنبه دوازدهم شهریور ماه 96 ساعت 19 در خانه نمایش دا برگزار خواهد شد و فریدون جیرانی نویسنده و کارگردان سینما زنگ افتتاحیه این نمایش را به صدا در خواهد آورد.
  نمایش آشویتس زنان به نویسندگی و کارگردانی علی صفری از دوازدهم شهریور ماه ۹۶ به مدت پانزده شب در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.

  آشویتس زنان روایتگر مشکلات و سختی‌هایی است که جنگ جهانی دوم برای خانواده‌ها و زنان به همراه داشته و در همین بستر به شرح مشکلات سه تن از زنان کشور‌های لهستان، فرانسه و آلمان می‌پردازد که در خلال جنگ خانه و خانواده شان را از دست می‌دهند.

  امیر شمس، یگانه رجبی، شهرزاد محمودی و یاسمن میرزایی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.

  رها حاجی‌زینل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که پیش از در ارکستر فیلارمونیک تهران عضویت داشته عهده‌دار رهبری گروه موسیقی این اثر خواهد بود. سیاوش همزه و پروشات مشایخی به عنوان نوازندگان ویولن سل، اشکان حشمتی در مقام نوازنده کوبه‌ای و محمد‌امین فرخی، مهدی ابوحمزه و آذین الهی در جایگاه گروه آوا، موسیقی این اثر را شکل می‌دهند.

  سایر عوامل اجرایی نمایش آشویتس زنان به این شرح است: مدیر صحنه: طاها فرد، طراح لباس: مریم کاظمی ها، منشی صحنه: نیلوفر امیری، دستیار صحنه: عرفان رضوی، طراح گرافیک: امین قنبری، عکاس: نوید ملکی یگانه، مترجم انگلیسی: مهدی ابوحمزه، امور تبلیغات: گروه تبلیغاتی رِفرم، ساخت تیزر: گروه فیلم سازی هونر

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران