در حال بارگذاری ...
با حضور آندرانیک خچومیان، حسن باستانی و هاله مشتاقی نیا

شورای انتخاب مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر شهر معرفی شد

آندرانیک خچومیان ، حسن باستانی و هاله مشتاقی نیا ارزیابی نمایشنامه های رسیده به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی را آغاز کردند.

به گزارش ایران تئاتر ، شورای انتخاب بخش مسابقه نمایشنامه نویسی با حضور سه درام نویس شناخته شده کشور ؛ آندارنیک خچومیان نویسنده مترجم و بازیگر ، حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر و هاله مشتاقی نیا نویسنده و شاعر کار خود را آغاز کرد.
مطابق فراخوان در این بخش نمایشنامه‌های منتخب اول تا سوم و آثار شایسته تقدیر به تشخیص شورای انتخاب در مراسم اختتامیه معرفی خواهد شد.
جایزه اول نمایشنامه‌ برگزیده دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/30 ریال جایزه دوم لوح تقدیر و مبلغ 000/000/20 و جایزه سوم لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10 ریال خواهد بود. همچنین به‌منظور معرفی و تشویق نویسنده‌های جوان و به تشخیص شورای داوری با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از سه نویسنده جوان تقدیر خواهد شد.
همچنین آثار برگزیده جهت چاپ در مجموعه نمایشنامه‌های منتخب به شورای کتاب جشنواره معرفی خواهد شد و در اولویت نشر قرار خواهند گرفت.
ششمین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی و هنری شهر تهران در آذر و دی ماه 1396 برگزار می شود.
مطالب مرتبط

حسن باستانی در گفت وگو با ایران تئاتر مطرح کرد:

شیطان و دوشیزه پریم را به صحنه می‌برم
حسن باستانی در گفت وگو با ایران تئاتر مطرح کرد:

شیطان و دوشیزه پریم را به صحنه می‌برم

شیطان و دوشیزه پریم نوشته پائولو کوئلیو را پس از بازگشایی سالن ها در برنامه اجرا دارم. برای اولین بار است که در ایران بر اساس رمان های کوئلیو نمایشی روی صحنه اجرا خواهد شد.

|

نظرات کاربران