در حال بارگذاری ...
با اعلام ستاد برگزاری بیست و دومین

مدرسین بخش مدرسه جشنواره تئاتر استان تهران معرفی شدند

با حضور پرویز برید، رحیم نوروزی ، کاوه مهدوی ، مسعود طیبی و آریان رضایی بخش مدرسه تئاتر بیست و دومین جشنواره تئاتر استان تهران در جنوب شرق تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران تئاتر، مدرسین بخش مدرسه تئاتر استان تهران به میزبانی شهرستان پیشوا معرفی شدند طبق برنامه ریزی صورت گرفته پرویز برید جمعه24شهریور ماه کارگاه بداهه سازی در تئاتر را برگزار می کند رحیم نوروزی بازیگر نام آشنای سینماو تئاتر کشورشنبه 25 شهریور ماه مبانی بازیگری را با هنرجویان شهرستان پیشوا خواهد گذراند استند اپ کمدی به کمک تئاتر بی چیز ومنودرام با تدریس کاوه مهدوی یکشنبه 26 شهریور برگزار می شود. کارگاه بازیگری و اجراگردانی در تئاتر فروم با حضور آریان رضائی مدرس، کارگردان و پژوهشگر در حوزه تئاتر شورایی برگزار می شود مسعود طیبی کارگردان تئاتر که این روزها نمایش" هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد"را روی صحنه دارد کارگاه درک نقش برای بازیگر را در سه شنبه 28 شهریور برگزار می کند .

کارگاه ها در سالن سینما هنر شهرستان پیشوا از ساعت 10 الی 13 برای هنرمندان وهنرجویان شهرستان پیشوا برگزار می شود طرح مدرسه تئاترجشنواره استان تهران برای نخستین بار توسط انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در حاشیه جشنواره استان تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند با حضور در انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا جهت حضور در کارگاهها ثبت نام کنند. شرکت در این کارگاه ها برای اعضاء انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا به صورت رایگان می باشد.

جشنواره تئاتر استان تهران به دبیری محمد حسین اسماعیلی و به میزبانی شهرستان های جنوب شرق استان ها تهران از 24 شهریور تا 28 شهریور برگزار می شود.
مطالب مرتبط

در پویش #خانه_بدور_از_کرونا

فراخوان جشنواره مجازی نقالی و نوروزی خوانی  منتشر شد
در پویش #خانه_بدور_از_کرونا

فراخوان جشنواره مجازی نقالی و نوروزی خوانی منتشر شد

به گزارش ایران تئاتر از تهران، فراخوان جشنواره مجازی نقالی و نوروزی خوانی در جهت حمایت از شعار #خانه_بدور_از_کرونا و #کرونا_را_شکست_می_دهیم پویش تئاتر استان تهران منتشر شد. انجمن ...

|

نظرات کاربران