در حال بارگذاری ...
 • با بدرقه هنرمندان سینما و تئاتر

  «آشویتس زنان» به کار خود پایان داد

  شب گذشته « آشویتس زنان» با حضور هنرمندان سینما و تئاتر آخرین اجرای خود را به پایان برد.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر«آشویتس زنان» دیشب با حضور هنرمندانی همچون علی اصغر دشتی، یوسف باپیری، اسماعیل میهن دوست، مصطفی کوشکی، سیروس همتی و سعید داخ به کار خود پایان داد.

  آشویتس زنان به نویسندگی و کارگردانی علی صفری و با بازی امیر شمس، یگانه رجبی، یاسمن میرزایی و شهرزاد محمودی از دوازدهم شهریور ماه 96 به مدت 15 شب در خانه نمایش دا روی صحنه رفت.

  این نمایش از همان ابتدا و با حضور محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم ماجرای نیمروز با استقبال خوبی از سوی هنرمندان و تماشاگران روبرو شد.

  در ادامه هنرمندانی مانند مرتضی علی عباس میرزایی، حمیدرضا صدر، ناصر هاشمی، اصغر آبگون، پیمان قدیمی، کامران کیان ارثی، حامد سلیمان زاده، میرنادر مظلومی، عقیل بهرامی به تماشای آشویتس زنان نشستند.
  آشویتس زنان روایت متفاوتی از مشکلات زنان در خلال جنگ جهانی دوم را در اردوگاه کار اجباری آشویتس به تصویر می کشید.

  این نمایشنامه تا به حال دو بار روی صحنه و این سومین تجربه اجرای عموم آن بود. آشویتس زنان امسال برای حضور در بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر اعلام آمادگی کرده و به حضور در فستیوال های اروپایی می اندیشد.

  رها حاجی زینل طراح موسیقی و بازیگردان اثر در پایان این نمایش اعلام کرد که این گروه به زودی و بعد کمی وقفه تمرینات نمایش "هجوم" به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل را برای اجرای عموم در زمستان 96 آغاز خواهد کرد.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران