در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت هفته دفاع مقدس

  «انشای یک دهه هشتادی» به اجرای عمومی رسید

  گروه تئاتر اوینار با حمایت بنیاد فرهنگی روایت فتح و کانون تخصصی تئاتر خیابانی کشور نمایش «انشای یک دهه هشتادی» را اجرا می‌کند.

  به گزارش ایران تئاتر این نمایش به‌عنوان نمایش برگزیده جشنواره سراسری بسیج کشور، در روزهای ٢ الی ٦ مهرماه ٩٦ به مناسبت هفته دفاع مقدس در مکان‌های پارک موزه شمیم پایداری تبریز، گلزار شهدای تبریز، مجتمع فرهنگی و هنری مرند، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و مرند اجرا خواهد شد.
  موضوع این نمایش داستان دختری است که می‌خواهد انشایی با موضوع مقاومت بنویسد اما با روایت مادر، اشاره‌ای به انقلاب و دفاع مقدس می‌شود.
  این نمایش خیابانی به نویسندگی و کارگردانی مهدی صالحیار و با بازی رقیه ولی پور، مسعود نیازی و سمانه بابازاده حائز رتبه‌های برتر نویسندگی و کارگردانی و بازیگری زن از جشنواره سراسری بسیج - اسفند ٩٥ در بندرعباس بوده است.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش‌های بخش کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

ایجاد فرهنگ‌سازی برای تعامل کودکان با نمایش‌های خیابانی
  نگاهی به نمایش‌های بخش کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

  ایجاد فرهنگ‌سازی برای تعامل کودکان با نمایش‌های خیابانی

  ایران تئاتر:نمایش های «در اعماق اقیانوس» به کارگردانی زهرا مریدی از تهران، «کوسه گلین» به کارگردانی مهدی صالحیار از تبریز، «این مایه دردسر» به کارگردانی مهتاب زند از لرستان، «افسانه دیگ و کدو» به کارگردانی مرتضی اسدی مرام و رحمان هوشیاری از کرمانشاه، از جمله نمایش هایی ...

  |

  نظرات کاربران