در حال بارگذاری ...
 • توسط انتشارات الکترونیک کتاب سبز؛

  کتاب های دیجیتال هنرمند تئاتر خوزستان منتشر شد

  توسط انتشارات الکترونیک و انتشار کتاب سبز، مجموعه کتاب های هنرمند تئاتر خوزستان به صورت دیجیتال در سایت این انتشارات منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

  به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، مجموعه چهارده کتاب از محمدرضا خردمند نویسنده جوان تئاتر استان خوزستان توسط انتشارات الکترونیک و نشر کتاب سبز به صورت دیجیتال منتشر و در سایت این انتشارات در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

  در مجموعه منتشر شده تعداد 10 نمایشنامه شامل: «جادوی جارو»، «ورود ممنوع»، «شب گرد»، «طبقه آخر»، «نقاشی سحر»، «شش هزارمین شب را فراموش کن»، «کیک با طعم خون»، «نقش پنهان و گناه»، «سمفونی تلخ نوستالژی در کوچه پس کوچه های شهر» و دو نمایشنامه «دیوونه کیه...؟» و «قایم باشک با اُور اَکت» قابل دانلود هستند.

  همچنین کتاب های «آشنایی با فن بیان»، «پنج فیلمنامه کوتاه»، «آشنایی با مکتب سورئالیسم» و «آشنایی با طراحی صحنه» از دیگر کتاب های محمدرضا خردمند هنرمند تئاتر دزفول است که در سایت کتاب سبز قابل دریافت هستند.

  مجموعه کتاب های محمدرضا خردمند در سایت انتشارات کتاب سبز را به آدرس http://ketabesabz.com/authors/3464 می توانید دریافت نمایید.
  نظرات کاربران