در حال بارگذاری ...
انیمیشن محبوب به تئاتر تبدیل شد

اعلام اسامی بازیگران نمایش موزیکال «باب اسفنجی»

اسامی بازیگران نمایش موزیکال «باب اسفنجی» اعلام شد. این اثر نمایشی قرار است از چهارم مرداد در شهر لندن اجرا شود.

به گزارش ایران تئاتر، تئاتر موزیکال «باب اسفنجی» در مرکز ساوتبنک در شهر لندن روی صحنه خواهد رفت. نقش باب اسفنجی را لوئیس کورنی و نقش پاتریک را عرفان دَمانی ایفا می‌کنند.

دیگر بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از ریچارد جی هانت در نقش آقای خرچنگ، سارا فریر در نقش پرل، الویز دیویس در نقش خانم پاف، هانا لوتر در نقش کَرن و ربکا لایزوسکی در نقش شهردار.

کایل جَرو بر مبنای شخصیت‌های انیمیشن محبوب باب اسفنجی، نمایشنامه این اجرا را نوشته و تینا لندو آن را بازنویسی کرده است. اشعار و ترانه‌های این نمایش هم از جاناتان کولتون بوده و تیم کیت آهنگسازی آن را بر عهده داشته است. این اثر را تارا اورفیلد ویلکینسون کارگردانی کرده و طراح حرکت آن فابیان آلویز است.

اولین قسمت از مجموعه انیمیشن معروف و محبوب «باب اسفنجی»، سال 1999 در شبکه نیکلودئون پخش شد. این مجموعه کارتونی تاکنون به شصت زبان ترجمه و در کشورهای گوناگون پخش شده است.

خالق انیمیشن معروف «باب‌اسفنجی شلوارمکعبی» (sponge bob squarepants) استیون هیلنبرگ، کارگردان و انیماتور آمریکایی است. او در اواخر عمر به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) مبتلا شد و در سن پنجاه‌و‌هفت‌سالگی درگذشت. هیلنبرگ در سال ۲۰۰۴ فیلم باب‌ اسفنجی شلوارمکعبی را ساخت و در سال ۲۰۱۵ دنباله‌ای نیز برای این فیلم ساخته شد.

نمایش موزیکال «باب اسفنجی» از 26 ژوئیه تا 26 اوت (چهارم مرداد تا چهارم شهریور) روی صحنه خواهد بود.

منبع:واتس‌آن‌آستیج
مطالب مرتبط

با اقتباس صحنه‌ای از فیلم فرانسیس فورد کاپولا

 «بیگانگان» بار دیگر در برادوی اجرا می‌شود
با اقتباس صحنه‌ای از فیلم فرانسیس فورد کاپولا

 «بیگانگان» بار دیگر در برادوی اجرا می‌شود

 فیلم «بیگانگان» (حاشیه‌نشین‌ها)، ساخته فرانسیس فورد کاپولا، الهام‌بخش نمایش موزیکالی است که آغاز سال آینده میلادی، برای دومین بار و با گروه بازیگران تازه، در برادوی اجرا خواهد شد.

|

در اقتباسی تئاتری از فیلم فرانسیس فورد کاپولا

آنجلینا جولی تهیه‌کننده نمایش «بیگانگان» شد

نمایش موزیکال «بیگانگان» (حاشیه‌نشین‌ها) برپایه فیلمی به همین نام از فرانسیس فورد کاپولا، آغاز سال آینده میلادی (دی 1402) در برادوی نیویورک روی صحنه خواهد رفت. آنجلینا جولی، این نمایش را تهیه می‌کند.

|

نظرات کاربران