در حال بارگذاری ...
 • فراخوان جشنواره تئاتر فجر
 • مجمع تخصصی تصمصم گیری تئاتر در نیشابور برگزار شد

  اعطای احکام روسای انجمن‌ها و دفاتر تئاتر در ۲۰ شهرستان خراسان رضوی

  با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، کارشناسان تئاتر و مسئولین انجمن‌های هنرهای نمایشی استان نخستین مجمع تخصصی تصمیم‌گیری تئاتر شهرستان‌های خراسان رضوی در نیشابور برگزار و احکام روسای انجمن‌ها و دفاتر تئاتر در ۲۰ شهرستان استان اعطا شد.

  به گزارش ایران تئاتر نایب‌رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی در این نشست که در فرهنگسرای وکیلی نیشابور برگزار شد اظهار کرد: انجمن‌های نمایشی تنها نهادی است که تئاتر در آن برگزار می‌شود.
  محمد حسن‌زاده افزود: تفکر و اقدامات انجمن‌های نمایشی خراسان رضوی در مشهد بسیار خوب بوده است و اثرات زیادی تاکنون در فرهنگ و هنر خراسان رضوی داشته است.
  وی خاطرنشان کرد: باید فعالیت‌های نمایشی و ... در شهرستان‌های استان توسعه پیدا کنند و انجمن‌های هنرهای نمایشی از حالت غیرفعال به فعال تبدیل شود.
  حسن‌زاده یادآور شد: هدف از تشکیل این جلسه سپردن اختیارات تئاترهای شهرستان‌های استان را به خود هنرمندان این عرصه دانست.
  وی تأکید کرد: سه اصل هدف ٬ استراتژی و اجرا در مدیریت انجمن‌ها باید رواج داشته باشد تا بتوانیم در استان به نقاط مطلوب‌تری دست‌یابیم.
  این هنرمند تئاتر خراسان رضوی اذعان کرد: متأسفانه گسستگی و اختلاف بین هنرمندان ایجادشده است و این‌یک ضعف در تئاتر شهرستان‌های خراسان رضوی است و باید این اختلافات رفع شود.
  نایب‌رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی تصریح کرد: تبیین برنامه‌های انجمن‌های نمایشی استان خراسان رضوی و نیز اعطای احکام روسای انجمن‌ها و دفاتر تئاتر در ۲۰ شهرستان استان ازجمله رویکردهای اصلی این نشست است.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران

 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر
 • جشنواره سراسری تئاتر رضوی