حمیدرضا افشار - فریندخت زاهدی - حسین پاکدل - نادر برهانی مرند - امیر دژاکام - مسعود دلخواه - اصغر همت - محمدباقر قهرمانی - مسعود عابدین نژاد - رحمان سیفی آزاد - علی پویان - بهرام شاه محمدلو - اردشیر صالحپور
ژان پیر هان - ایرج زهری - مارگارتا سورنسن - اشکان غفارعدلی - میشل وایس
آندرهآ پورچدو - مسعود رایگان - سعید کشن فلاح - لامبروس لیاواس - وس مانسون
حمید رضا نعیمی - شهرام کرمی - حمید رضا آذرنگ
رحمت امینی - شهرام کرمی - مجید امرایی
محمودرضا رحیمی - محمدرضا الوند - افشین خورشید باختری
سیف الله صمدیان - حسن غفاری - عباس کوثری
کوروش پارسانژاد - قباد شیوا - مهدی فاتحی
حمید شاه آبادی - علیرضا افشار - سیدرمضان موسوی مقدم - جواد آریان منش - محمدهادی ایازی - حجت الله ایوبی - سعید کشن فلاح - محمود عزیزی - حسین مسافرآستانه - محمد خزاعی
جلال تجنگی - مسعود عابدین نژاد - مهدی حاجیان - محسن سلیمانی فارسانی - یزدان عشیری - نصرالله قادری - وحید لک - علی راضی - کتایون حسین زاده - جواد افشین نژاد - داور برقی نمینی - مجید امرایی - افشین خورشید باختری - ایوب آقاخانی - جواد مستخدمی - کوروش پیرو - حسن جودکی - ابراهیم حسینی - محمد حمزهزاده - رضا بشردوست
احسان رافتی داریان برای نمایش آواز دورترین کرانه مه آلود زمین
اول :
سیامک زمردی مطلق برای نمایش پروانه ها
سوم :
محمدرضا سلطانی تهرانی برای نمایش کالیگولا
تقدیر :
مهرداد امینی برای نمایش پروفسور بوبوس
نامزد :
مرتضی اتابکی برای نمایش پروفسور بوبوس
هادی نوید برای نمایش to phior not to phi
اول :
مهرداد امینی برای نمایش مکبث
دوم :
حسین اسکندرزاده برای نمایش مرجوع ... نفر بعد
سوم :
مرتضی اتابکی برای نمایش ماکاندو
تقدیر :
وحید ذاکری راد برای نمایش گوش کنید می شنوید
نامزد :
نغمه ارجمند برای نمایش شهر بدون آسمان
ساغر برکات برای نمایش مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش
شکوفه هاشمیان برای نمایش داستان یک پلکان
برگزیده :
پیمان پورحسین برای نمایش پوستر نمایشگاه 25 سال پوستر تئاتر ایران
تقدیر :
امیر اسمی برای نمایش پوستر هفتمین شب بازیگر
مجید کاشانی برای نمایش پوستر چهارمین رپرتوار اجراهای برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران
اول :
رضا باباجانی برای نمایش کاناپه
دوم :
پیمان پورحسین برای نمایش مصاحبه
سوم :
مرتضی اتابکی برای نمایش کنسرت حشرات
علی اکبر معتمدیان برای نمایش سرداران قبیله خاک
تقدیر :
مهدی مهدیان برای نمایش همراز
مهدی دوایی برای نمایش دهانی پر از پرنده
کمال کچوئیان - آرش تنهایی برای نمایش مجموعه تصویرسازی پوسترهایشان
مجید کاشانی برای نمایش باغ شکرپاره
برگزیده :
امیرحسین شفیعی برای نمایش نقطه سر خط
تقدیر :
اصغر گروسی برای نمایش سالواتوره
برگزیده :
حمیدرضا معدن کن برای نمایش سالواتوره
تقدیر :
سعید رحیمی برای نمایش کتلت روسی
مصطفی کولیوندی برای نمایش غول چراغ جادو
برگزیده :
حامد زارعان برای نمایش تندیس 57
تقدیر :
امیرحسین شفیعی برای نمایش نقطه سر خط
برگزیده :
راضیه ده پایینی برای نمایش نقطه سر خط
تقدیر :
نرگس خاک کار برای نمایش کیش و مات
برگزیده :
سهراب سینایی برای نمایش کتلت روسی
برگزیده :
آروند دشت آرای برای نمایش کمی تاب بخوریم
برگزیده :
صابر جعفری - شروین شهبازی برای نمایش تفنگ های ننه کارار
نامزد :
عبدالله آتشانی برای نمایش دختران باغ های قالی
ونداد مساح زاده برای نمایش حضرت والا
برگزیده :
پرویز فلاحی پور برای نمایش لابی
نامزد :
نوید محمدزاده - پوریا رحیمی سام برای نمایش آخرین نامه
داریوش موفق برای نمایش حضرت والا
برگزیده :
عاطفه رضوی برای نمایش حضرت والا
نامزد :
نسرین نصرتی برای نمایش لابی
سارا مخاوات برای نمایش تفنگ های ننه کارار
برگزیده :
نامزد :
حسین پاکدل برای نمایش حضرت والا
مهرداد کوروش نیا برای نمایش آخرین نامه
محمد چرمشیر برای نمایش کمی تاب بخوریم
برگزیده :
حسین پاکدل برای نمایش حضرت والا
نامزد :
مهدی محمدی برای نمایش تفنگ های ننه کارار
بیتا الهیان برای نمایش لابی
مهرداد کوروش نیا برای نمایش آخرین نامه
برگزیده :
برگزیده :
اندرو داسون برای نمایش پاندورا 88
برگزیده :
سالواتوره تراماچره برای نمایش مصائب زنان تروا
نامزد :
بامداد افشار - هادی ثابت برای نمایش ویتسک
آنکیدو دارش برای نمایش نامه هایی به تب
برگزیده :
سیامک احصایی برای نمایش نامه هایی به تب
نامزد :
رایکو اوپر لین برای نمایش پاندورا 88
ماسیمو تروچانتی برای نمایش لوِ
برگزیده :
مسعود دلخواه برای نمایش روال عادی
نامزد :
برایمو پاس برای نمایش آنتیگونه
شهرام حقیقت دوست برای نمایش ابرهای پشت حنجره
حمیدرضا آذرنگ برای نمایش کسوف
برگزیده :
ایلنا رینولد برای نمایش آنتیگونه
نامزد :
کولی رینومگی برای نمایش آنتیگونه
ناهید مسلمی برای نمایش ورود آقایان ممنوع
بهنوش طباطبایی برای نمایش ابرهای پشت حنجره
برگزیده :
رضا گوران برای نمایش ابرهای پشت حنجره
نامزد :
آرش عباسی برای نمایش ورود آقایان ممنوع
همایون غنی زاده برای نمایش آنتیگونه
برگزیده :
کلودیا سوراس برای نمایش لوِ
نامزد :
محمدرضا خاکی برای نمایش روال عادی
همایون غنی زاده برای نمایش آنتیگونه
محمدعلی کشاورز - فریده سپاه منصور - یدالله آقاعباسی - محمود عزیزی
اصغر زیبایی نژاد برای نمایش دخت دخش
علیرضا داوری برای نمایش آواز مترسک زمین های خشک انتظار
مهدی سالاری برای نمایش تجربه های اخیر
محمد اشکان فر برای نمایش تفنگ میرزا بر دیوار است و در پرده سوم شلیک می کند
محمدرضا درند برای نمایش خرمگس
صاحب آهنگر برای نمایش خیال بی خیال
کوروش خزاعی اصل برای نمایش سُهتم کشی
سلمان فرخنده برای نمایش سه نخ آخر
محمد قاسمی برای نمایش یقه خرگوشی
قاسم لطفی خواجه پاشا برای نمایش مکلت
مهدی تقی زاده برای نمایش شام آخر پرده آخر
مهرداد کوروش نیا برای نمایش آخرین نامه
بیتا عبائیان برای نمایش آهو
نیما دهقان برای نمایش آنفولانزای خوکی
امین آبان برای نمایش توقف در ایستگاه 4
مسلم سلیمانیان برای نمایش جاوید خاک
محمد عسگری برای نمایش بدریه مادری
سیروس همتی برای نمایش ح دو چشم
زهرا صبری برای نمایش خانه برناردا آلبا
زری اماد برای نمایش حیرت بازار
اصغر خلیلی برای نمایش زندگی میان آتش
عباس کریمی برای نمایش روز می گذرد
کاوه مهدوی برای نمایش دم هشتی روی گنبد
پیر دمینگر برای نمایش سلطان و گاگول
احمد سلیمانی برای نمایش شب اسرار آمیز په په
ایوب آقاخانی برای نمایش کسوف
میثم عبدی برای نمایش کمدی استشمامات
اسماعیل سعیدیان برای نمایش 24
فرزین ریحانی راد برای نمایش من، هملت، تو
محمودرضا رحیمی برای نمایش مقتل
علیرضا ارجونی برای نمایش لوتا پسر خوبی است
چیستا یثربی برای نمایش اتاق تاریک
رضا گوران برای نمایش ابرهای پشت حنجره
مجید واحدی زاده برای نمایش بت آذری
علی موسویان برای نمایش اینجا چراغی روشن بود
علی نرگس نژاد برای نمایش جیره بندی پر خروس برای سوگواری
علی عابدی برای نمایش بچه آدم بدو
مریم کاظمی برای نمایش خطر مجسمه عبید جدی است
فرهاد شریفی برای نمایش دیوار
یعقوب صدیق جمالی برای نمایش درباره ماهان
عظیم موسوی برای نمایش رسم عاشقی
حمیدرضا نعیمی برای نمایش فاوست
کتایون حسین زاده برای نمایش شن
حمیدرضا فلاحی برای نمایش سوکاریس
بیتا الهیان برای نمایش لابی
غلامرضا یاری برای نمایش ملاقات
محمد حاتمی برای نمایش مرثیه خواب
کتایون فیض مرندی برای نمایش ورود آقایان ممنوع
فرشید بزرگ نیا برای نمایش نام من زویاست و این داستان زندگی من است
فرشاد منظوفی نیا برای نمایش مه آلود مثل یک شب مثل روز
یاسر خاسب برای نمایش آکواریوم هوا
تینو صالحی برای نمایش آنتی آنتیگونه
رضا ثروتی برای نمایش عجایب المخلوقات
احمد کچه چیان برای نمایش تریو
غزاله رشیدی برای نمایش فرشتگان بر فراز شهر
ابراهیم پشت کوهی برای نمایش فروش یک روح سرکش
محسن حسینی برای نمایش من، آنتونن آرتو
ساناز بیان برای نمایش ترانه هایی برای سایه
علیرضا مهران برای نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق
آرش منصوری برای نمایش با من به جهنم بیا
میثم حسن زاده برای نمایش بر ولادیمیر و استراگون چه گذشت
رضا جوشعار برای نمایش به لاش آباد
غلامرضا جهانپا برای نمایش ترنج
افسانه زمانی برای نمایش دختران باغ های قالی
احسان فاضلی برای نمایش سرود صد هزار افیلیای عاشق
رضا گشتاسب برای نمایش مثل خوابی در سه شنبه پیش
امید خاکپور برای نمایش مال له کول
شیوا مکی نیان برای نمایش گفتگو با باد
مانلی حسین پور برای نمایش گرهی در تارو پود یک نقش
مجتبی مهدی برای نمایش قصه سیبی که پرواز کرد
احسان رحیمی تمبی برای نمایش شیرین شکرخای تو خوش