اصغر همت - قطب الدین صادقی - مریم معترف - شهرام کرمی - سیدمحمد مجتبی حسینی - حسین مسافرآستانه
وحید لک - جلال تجنگی - مهدی حاجیان - عباس اقسامی - سعید اسدی - علی عابدی - پیمان شریعتی - نصرالله قادری - عباس غفاری - محمودرضا رحیمی - اتابک نادری - سعید رضوانی - جواد مستخدمی - سامان خلیلیان - رضا صمدپور - سلما سلامتی - محسن حسن زاده - ندا هنگامی - محمدمهدی خاتمی - ابراهیم حسینی - سیامک زمردی مطلق - سیدوحید فخر موسوی - محمدرضا عمرانی - حمید نیلی - حسین طاهربخش - بابک شاهعلیزادگان - حسن جودکی - لیلا مینائی - داور نمینی - امین رهبر
سیدمحمد مساوات - نسیم ادبی - کیومرث مرادی
رضا مهدی زاده - کورش نریمانی - رویا تیموریان
رضا گوران - الهام کردا - حسین مسافرآستانه
عطاالله کوپال - قطب الدین صادقی - اردشیر صالحپور
محمدمحسن علیخانی - افشین خورشید باختری - سهراب سلیمی
مهرداد رایانی مخصوص - علی ظفر قهرمانی نژاد - مرتضی وکیلیان
گلبرگ ابوترابیان - علیرضا استادی - رحمت امینی
حمیدرضا نعیمی - امیر جعفری - فریبرز قربان زاده - مسعود دلخواه - اصغر همت
هاکان جولاندر - فرهاد مهندس پور - مسعود رایگان - مایک کنگ - اوزن یولا
رامتین شهبازی - مهدی حامد سقائیان - محمدباقر قهرمانی
محسن بناساز دلیلی - بهرام ابراهیمی یزدی - مجید حمزه
فریبا متخصص - ایوب آقاخانی - شکرخدا گودرزی - جواد پیشگر - مسعود فروتن
ریما امین فر - شهرام زرگر - محمد چرمشیر
رضا معطریان - عباس کوثری - هادی نوید
صالح تسبیحی - فرزاد ادیبی - ساعد مشکی
آزاده گنجه - امیر راد - علی اصغر دشتی
اول :
لیلی صدیق برای نمایش مالی سویینی
دوم :
کیارش مسیبی برای نمایش تئاتر
سوم :
شیوا خدابخش برای نمایش ماراساد
اول :
مرتضی فرحناک برای نمایش گامی در بهشت، گامی در دوزخ
دوم :
مهدی رایگانی برای نمایش طعم سگ
سوم :
محمد افشار برای نمایش ال کلاسیکو
سارا الهیان برای نمایش پریزاد
محبوبه عرب قنبری برای نمایش Z. M. A. 1080
لیلی عاج برای نمایش سالی که دوبار پاییز شد
زهره شفیعی برای نمایش میرزیاس
همایون حجازی نیا برای نمایش ضمایر
مهدی علیپور اصل برای نمایش عاشقانه های لجنی
مسعود محمدی قنبرلو برای نمایش چند روایت از چند زندگی مرتبط
اول :
لیلی عاج برای نمایش سالی که دو بار پاییز شد
دوم :
مسعود محمدی قنبرلو برای نمایش چند روایت از چند زندگی مرتبط
سوم :
سارا الهیان پریزاد - زهره شفیعی برای نمایش میرزیاس
اول :
حمیدرضا آذرنگ برای نمایش خنکای ختم خاطره
دوم :
سامان خلیلیان برای نمایش عند از مطالبه
سوم :
حامد عالمی برای نمایش دایک
برگزیده :
مرتضی زارعی برای نمایش اپرای شماره ۰۱# تهران
برگزیده :
احسان شایان فر برای نمایش گرم کردن
برگزیده :
نرگس حسین توازنی زاده برای نمایش ارس
برگزیده :
رضا سعیدی برای نمایش مواجهه با ورنوس فادرانی
برگزیده :
سما موسوی نسب برای نمایش آدمهایی که...
برگزیده :
مارال ایزدبخش برای نمایش لازمان لامکان
برگزیده :
مهدی حبیبی برای نمایش کالبدشکافی یک اتفاق
روح الله سنایی برای نمایش نامیرا
برگزیده :
ابراهیم حاج حیدری برای نمایش خرس های پاندا به روایت ساکسیفونیستی که متولد دهه شصت بود
برتر :
مصطفی کولیوندی برای نمایش کالبدشکافی یک اتفاق
برگزیده :
دلارام ترکی برای نمایش اهم
برتر :
نازیلا امینی برای نمایش تیک تاک
برگزیده :
رضا بهرامی برای نمایش لازمان لامکان
برتر :
پژمان شاهوردی برای نمایش این کجا و آن کجا
برگزیده :
پژمان شاهوردی برای نمایش این کجا و آن کجا
برتر :
امیرحسین شفیعی برای نمایش نامیرا
برگزیده :
علی سینا رضانیا برای نمایش بازگشت
برتر :
حسام الدین انوشیروانی برای نمایش دریاچه قو
برگزیده :
رضا خضرایی شاد برای نمایش شفیره
برتر :
محمود کریمی برای نمایش دریاچه قو
برگزیده :
تینا لطفی برای نمایش دریاچه قو
برتر :
مهدی شاه پیری برای نمایش شفیره
برگزیده :
رویا حشمتی برای نمایش دریاچه قو
نامزد :
زهره قنبری برای نمایش بازگشت
شیما مومنی برای نمایش سرمیز شام
فاطمه خندان - مژده زادمهر برای نمایش گزارش مرگبار از فصل سیاه خواب
برگزیده :
میلاد قنبری برای نمایش دریاچه قو
نامزد :
حسین احمدجو - محمد محمدی برای نمایش دام
علی سینا رضانیا برای نمایش بازگشت
سعید مهاجر برای نمایش یک خانواده محترم
برتر :
بابک نصیری خواه برای نمایش شفیره
برگزیده :
عاطفه پوربهرام برای نمایش دریاچه قو
نامزد :
آناهیتا اقبال نژاد برای نمایش خرده نان
مائده وحید برای نمایش افرا
شهره موسوی برای نمایش استرالیا
صفورا خوش طینت برای نمایش یک خانواده محترم
برتر :
ستایش رجایی نیا برای نمایش دریاچه قو
برگزیده :
هومن حاج عبداللهی برای نمایش تناسخ 3 تا 35 تومن
نامزد :
ناصر آل خمیس برای نمایش تاکسیدرمی
سیدعلی موسویان برای نمایش عند از مطالبه
رضا بهبودی برای نمایش خرده نان
سعید زندی برای نمایش پروانه الجزایری
برتر :
برگزیده :
سعید حسنلو برای نمایش پروانه الجزایری
نامزد :
مجتبی رستمی فر برای نمایش تاکسیدرمی
مهدی شاه پیری - هانی سقائیان - کتایون رزم حسینی برای نمایش شفیره
برتر :
روحان امامی برای نمایش بازگشت
برگزیده :
پیام لاریان برای نمایش پروانه الجزایری
نامزد :
رسول حق جو برای نمایش تاکسیدرمی
رضا صابری برای نمایش دریاچه قو
مسعود هاشمی نژاد برای نمایش یک خانواده محترم
برتر :
مرتضی شاه کرم برای نمایش عند از مطالبه
برگزیده :
رضا صابری برای نمایش دریاچه قو
نامزد :
پیمان کریمی برای نمایش استرالیا
احسان جانمی برای نمایش افرا
مهدی شاه پیری برای نمایش شفیره
برتر :
سعید زندی - محمدرضا درند برای نمایش پروانه الجزایری
برگزیده :
مهرنوش بلمه برای نمایش شفیره
نامزد :
زهرا کاظمی برای نمایش دریاچه قو
فائزه کاظمی برای نمایش سر میز شام
برتر :
سارا حسین پور برای نمایش تاکسیدرمی
برگزیده :
میرطاهر مظلومی برای نمایش باد که می نویسد
نامزد :
بهرام سرورینژاد برای نمایش حفره ای در زمین
برتر :
برگزیده :
آزاده حیدرزاده برای نمایش مزار
نامزد :
نازنین مهیمنی برای نمایش حفره ای در زمین
سولماز ملکی برای نمایش گونش
نامزد :
آرش عباسی برای نمایش باد که می نویسد
پیمان قریب پناه برای نمایش ساعت گرگ
برتر :
سولماز ملکی برای نمایش گونش
برگزیده :
پیمان قریب پناه برای نمایش ساعت گرگ
نامزد :
داریوش شهبازی برای نمایش باد که می نویسد
برگزیده :
فرشاد آذرنیا برای نمایش باد که می نویسد
نامزد :
سیدهلیلا اسراری برای نمایش عزت تا ثریا
سولماز ملکی برای نمایش گونش
انسیه سمیع پور برای نمایش ساعت گرگ
برگزیده :
علی اصغر دشتی برای نمایش نامبرده
برگزیده :
نرگس هاشم پور برای نمایش بچه گرگ ها
برگزیده :
حسین اکبرپور برای نمایش ما داریم از این خونه می ریم
نامزد :
امید دولت خواه برای نمایش ویتسک
سید سینا موسوی برای نمایش تصعید
برگزیده :
علی کوزه گر برای نمایش فیل در تاریکی
نامزد :
ایمان اسماعیلی برای نمایش عروسی خون
رضا خضرائی شاد برای نمایش نقاشی اشر
برتر :
علیرضا میرانجمی برای نمایش لانچر 5
نامزد :
ندا قاسمیان برای نمایش مده آ
هادی فکری برای نمایش آقا محمدخان
برتر :
حمید مرادی برای نمایش قضیه
برگزیده :
عرفان خاتونی مقدم برای نمایش آقا محمدخان
نامزد :
امیر دوستی برای نمایش مرگ و دوشیزه
برتر :
میثم عبدی برای نمایش عروسی خون
برگزیده :
نامزد :
نسرین خرمی برای نمایش فیل در تاریکی
ونوشه واحدی برای نمایش مده آ
برتر :
زینب عبدی برای نمایش عروسی خون
برگزیده :
سجاد امیرمجاهدی برای نمایش قضیه
نامزد :
علی کرسی زر برای نمایش فرآیند
امیر بهاور برای نمایش آنشرلی با موهای خیلی قرمز
سینا احمدی برای نمایش ویتسک
برتر :
مسعود صفری برای نمایش رومئو و ژولیت
برگزیده :
ابراهیم عزیزی برای نمایش فیل در تاریکی
نامزد :
امیر جنانی برای نمایش فیل در تاریکی
حسین طاهری برای نمایش سردسیر
کاظم موسوی برای نمایش ویتسک
برتر :
امیر نوروزی برای نمایش لانچر 5
برگزیده :
آرزو عبداللهی برای نمایش آنشرلی با موهای خیلی قرمز
نامزد :
منیره آلاداغی برای نمایش سردسیر
آوا شریفی برای نمایش نقاشی اشر
مونا احمدی برای نمایش سرزمین های شمالی
برتر :
مونا بارانی برای نمایش رومئو و ژولیت
برگزیده :
امیر ابراهیم زاده - علی کرسی زر برای نمایش فرآیند
نامزد :
محمدحسین معارف برای نمایش نقاشی اشر
میلاد کاشانی برای نمایش رومئو و ژولیت
مسعود صرامی - پویا سعیدی برای نمایش لانچر 5
برتر :
مونا احمدی برای نمایش سرزمین های شمالی
برگزیده :
مهرداد مصطفوی برای نمایش فیل در تاریکی
نامزد :
مسعود صفری برای نمایش رومئو و ژولیت
فضل الله عمرانی برای نمایش عروسی خون
علی کرسی زر برای نمایش فرآیند
برتر :
سعدی محمدی عبد برای نمایش مقدس
برگزیده بدون اولویت :
مهرداد مصطفوی برای نمایش فیل در تاریکی
علی کرسی زر برای نمایش فرآیند
برگزیده :
فرشاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
نامزد :
مارتن دبرکزنی برای نمایش سوآرم
توماس نورویو برای نمایش فقط استخوان ها
برگزیده :
ازکیل گارسیا رومئو برای نمایش یک تئاتر کوچک از انتهای دنیا
نامزد :
صبا کسمائی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
سید محمدهادی هاشم زاده برای نمایش یک هفته راه رفتن در بهشت
هلمت دن میرس - اوگو دهاس برای نمایش جادویت می کنم
برگزیده :
لعیا خرامان برای نمایش ابلوموف
نامزد :
فرزانه رادفر برای نمایش یک هفته راه رفتن در بهشت
ثمین سالک برای نمایش پرومته/ طاعون
برگزیده :
نوید گوهری برای نمایش پرومته/ طاعون
نامزد :
علی کلانتری برای نمایش او
امیر صدیقیان برای نمایش ابلوموف
فرنس فهر برای نمایش پسرها پسرند
محمدجواد طالبی برای نمایش خنکای ختم خاطره
برگزیده :
احسان همت برای نمایش جادویت می کنم
نامزد :
مصطفی شبخوان برای نمایش نامبرده
فرنس فهر برای نمایش پسرها پسرند
شهاب آگاهی برای نمایش پرومته/ طاعون
امیر امیری برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
برگزیده :
آن موسیتزه برای نمایش زندگی احمقانه
نامزد :
الهام شعبانی برای نمایش خنکای ختم خاطره
مقدی شاه میری برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
شیما میرحمیدی برای نمایش نامبرده
برگزیده :
فرهاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
نامزد :
شیما میرحمیدی برای نمایش پرومته/ طاعون
امید اکبری برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
برگزیده :
اصغر پیران برای نمایش نامبرده
نامزد :
فرزین محدث برای نمایش استیو جابز
بانی پال شومون برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
پیام دهکردی برای نمایش ابلوموف
مصطفی شبخوان برای نمایش جادویت می کنم
برگزیده :
فاطمه معتمدآریا برای نمایش خنکای ختم خاطره
نامزد :
مارال فرجاد - پریا وزیری برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
نیلوفر ندایی برای نمایش پرومته/ طاعون
نازنین نادرپور برای نمایش او
برگزیده :
علی شمس برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
نامزد :
پیام لاریان برای نمایش استرالیا
کیوان سررشته برای نمایش نامبرده
حمیدرضا آذرنگ برای نمایش خنکای ختم خاطره
فرهاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
برگزیده :
علی اصغر دشتی برای نمایش نامبرده
نامزد :
شهاب آگاهی برای نمایش پرومته/ طاعون
علی شمس برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
فرهاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
محمدامیر یاراحمدی - رضا بابک - رویا تیموریان - هوشنگ توکلی
حسین پوریانی فر برای نمایش هار
سینا راستگو برای نمایش مرگ و دوشیزه
سعیده آجربندیان برای نمایش ناگهان همه برمی خیزند به آوازی دیگر
فریبرز کریمی برای نمایش نقاشی اشر
سینا احمدی برای نمایش وُبتسک
حسین اکبرپور برای نمایش ما داریم از این خونه می ریم
ندا قاسمیان برای نمایش مده آ
مسعود صرامی برای نمایش لانچر 5
رسول کاهانی برای نمایش لنگ ظهر
فضل الله عمرانی برای نمایش عروسی خون
علی کرسی زر برای نمایش فرایند
مهرداد مصطفوی برای نمایش فیل در تاریکی
سجاد امیرمجاهدی برای نمایش قضیه
صالح علوی زاده برای نمایش راز بقاء
مسعود صفری برای نمایش رومئو و ژولیت
مصطفی ابهری برای نمایش سردسیر
شیما عرب چادگانی برای نمایش سرزمین های شمالی
سعید شیخی برای نمایش تاریخ مردم کوچه و بازار فرانسه در قرن هجده
علیرضا وحدی برای نمایش جعبه
کمیل جعفری برای نمایش چکامه هایی که حباب می شوند
نرگس صابری برای نمایش دلارام ناآرام
دیانا فتحی برای نمایش اهالی هوا
علی کاظمی وند برای نمایش پرسه های موازی
نوید معمار برای نمایش آقا محمدخان
امیربهادر اکبرپور دهکردی برای نمایش آنشرلی با موهای خیلی قرمز
رضا رشادت برای نمایش از خط زرد فاصله بگیرید
پیمان کریمی برای نمایش استرالیا
سهیل ساعی برای نمایش افرا یا روز می گذرد
احسان جانمی برای نمایش افرا
محمدجواد صرامی برای نمایش سر میز شام
مرتضی شاه کرم برای نمایش سانتیمتر
عادل عزیزنژاد برای نمایش یک خانواده محترم
جواد صداقت برای نمایش گزارشی مرگبار از فصلی سیاه خوابخوانی زنی که بر کالبد جسد مرده اش ایستاده متولد می شود
کاوه نورمحمدی برای نمایش نطفه در بند
مصطفی قربان پور برای نمایش شازده کوچولو
محمد برهمنی برای نمایش زندگی در تئاتر
رضا صابری برای نمایش دریاچه قو
محمد اسماعیل بیگی برای نمایش رسم عاشقی آب ها
کوروش سلیمانی برای نمایش خرده نان
اسماعیل موحدی برای نمایش دام
مجتبی رستمی فر برای نمایش تاکسیدرمی
امیرعلی نبویان برای نمایش تناسخ، سه تا سی و پنج تومن
احسان ملکی برای نمایش بازگشت
محمدرضا درند برای نمایش پروانه الجزایری
شهاب امرایی برای نمایش افسانه اِمیل و مِمیل
محمد شاکری برای نمایش بازگشت به خانه
حمیدرضا آذرنگ برای نمایش خنکای ختم خاطره
سامان خلیلیان برای نمایش عند از مطالبه
امیر بشیری برای نمایش باغ خونی
محمد لارتی برای نمایش آخرین باران بهاری
هادی مرزبان برای نمایش آهسته با گل سرخ
سیروس مصطفی برای نمایش تراژدی پارک اتابک
حامد عالمی پور برای نمایش دایک
حسین غلام شاهی برای نمایش خواجه عطا
سیدعلی موسویان برای نمایش سقوط اضطراری
امیرحسین شفیعی برای نمایش نامیرا
مارال ایزدبخش برای نمایش لازمان لامکان
محمد یوسفی زاده برای نمایش ماشین زمان
علی محمد رادمنش برای نمایش شدن
داوود براهیمی برای نمایش خدیجه
داریوش نصیری برای نمایش u-Turn2
مرتضی اسدی مرام برای نمایش داوُل کشی
محمدعلی صادق حسنی برای نمایش دعای آفتاب
جنت سلیم آوا برای نمایش یادداشت های یک دیوانه
علیرضا کوشک جلالی برای نمایش دیالوگ در سرزمین عجایب
پیر یودلووسکی برای نمایش گذرگاه
انمار طاها برای نمایش ترحم: قسمت یک
سیاوش بهادری راد برای نمایش ابلوموف
کامران جباری برای نمایش استرالیا
مهران رنجبر برای نمایش استیو جابز
فرهاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان
وحید درویشی برای نمایش تانگوی شیطان
پیام دهکردی برای نمایش مرگ و پنگوئن
مجید کاظم زاده مژدهی برای نمایش مادر
سیدمحمدهادی هاشم زاده برای نمایش یک هفته راه رفتن در بهشت
مسعود حق پناه برای نمایش نمایش
کوروش زارعی برای نمایش خورشید از حلب طلوع می کند
احسان همت برای نمایش جادویت می کنم
جویند ساریالدین برای نمایش دو سر و یک دست
دیوید دوآشویلی برای نمایش زندگی احمقانه
گوبار گودا برای نمایش سوارم
توماس مونکتون برای نمایش فقط استخوان ها
لاس کیف برای نمایش من دیگری است - رمبو در آفریقا
ازکیل گارسیا رمئو برای نمایش یک تئاتر کوچک از انتهای دنیا
گلچهر دامغانی برای نمایش آرش
سامان مهران برای نمایش حال همه ما خوب است
منیژه محامدی برای نمایش تبرئه
مهدی فرشیدی سپهر برای نمایش پدران
بهروز غریب پور برای نمایش اپرای عروسکی عشق
علی رفیعی برای نمایش خانه برنارد آلبا
گلناز اکبری برای نمایش ساعت پنج شد بابا
امیر دژاکام برای نمایش مکبث
ایوب بختیاری برای نمایش مسجد سلیمان
امین ابراهیمی برای نمایش گم و گور
فاتح بادپروا برای نمایش دختر سطلی
میرکمال میرنصیری برای نمایش رستم و سهراب
محسن اردشیر برای نمایش خانه سیاه است
علی شمس برای نمایش وقتی خروس غلط می خواند
نصیر ملکی جو برای نمایش طناب
جابر رمضانی برای نمایش موی سیاه خرس زخمی
علی اصغر دشتی برای نمایش نام برده
نرگس هاشم پور برای نمایش بچه گرگ ها
شهاب آگاهی برای نمایش پرومته/ طاعون
میثم سرآبادانی برای نمایش هشتگ لاکچری
سمیه مهری برای نمایش مشترک مورد نظر
سعید خیرالهی برای نمایش ملکوت
سوران حسینی برای نمایش سال به سال
مهدی صالحیار برای نمایش سوگلین
مهدی حبیبی برای نمایش کالبدشکافی یک اتفاق
افشین خدری برای نمایش دایره، مربع، مستطیل
موسی هدایتی برای نمایش درباره یک توپ
میلاد حسین زاده برای نمایش درها به روی که باز می شود؟
رضا ملکی برای نمایش خرس های پاندا به روایت ساکسینونیستی که متولد دهه 60 بود
مسعود براهیمی برای نمایش اُهم
پژمان شاهوردی برای نمایش این کجا و آن کجا
غنچه شکوهیان برای نمایش بیگانگی
نازیلا امینی برای نمایش تیک تاک
احمد یوسلیانی برای نمایش جنگ البه ها
محمود فرضی نژاد برای نمایش آغوش بی مهر زمین
حسنا قبادی برای نمایش اخطار به مشترک پرمصرف
مختار محمدی برای نمایش چمدان های من
طاهره شاددل برای نمایش مزار
حجت یوسفی برای نمایش صدای انقلاب
آرش جمال الدینی برای نمایش عزت تا ثریا
فرشید زبوری برای نمایش گونش
محمدسعید سلطانی برای نمایش مرگ مشکوک لکود
پیمان قریب پناه برای نمایش ساعت گرگ
مهدی شهداد برای نمایش شبانه
داریوش شهبازی برای نمایش باد که می نویسد
نازنین مهیمنی برای نمایش حفره ی در زمین
علی ظفر قهرمانی نژاد برای نمایش دیگری ام، چرا؟
طاها سرایی برای نمایش ویترین
نازنین زهرا رفیعی برای نمایش نباید
آزاده شاهمیری برای نمایش موزه نزدیک
رضا سعیدی برای نمایش مواجهه با ورنوس فادرانی
کیمیا خطیب زاده برای نمایش مثبت و منفی هفت
ثریا اخلاقی برای نمایش ما و دیگران
احسان شایان فر برای نمایش گرم کردن
شایان فیروزی برای نمایش رکوئیمی بر وزن صندلی با بوی تهران و احوالات دیگر
احمد سلگی برای نمایش کالاندولا
مهنوش نراقی برای نمایش بر پهنه کافه
حامد اصغرزاده برای نمایش دانتون
حسین توازنی زاده برای نمایش ارس
سیدجعفر حجازی برای نمایش انگشت به انگشت
مرتضی زارعی برای نمایش اپرای شماره 1# تهران
سما موسوی مفخر برای نمایش آدم هایی که نمی بینم