حسین مسافرآستانه - سیدمحمد مجتبی حسینی - شهرام کرمی
محمدرضا عمرانی - لیلا مینائی - حسین طاهربخش - حسن جودکی - حمید نیلی - محمدرضا الوند - داور نمینی - امین رهبر - مژگان وکیلی - جواد مستخدمی - محسن حسن زاده - سیدوحید فخر موسوی - شاهین علوی - خیام وقار کاشانی - سیامک زمردی مطلق - سامان خلیلیان - وحید لک - مهدی حاجیان - جلال تجنگی - علی اصغر دشتی - مهرداد رایانی مخصوص - علی عابدی - محمدمهدی بهداروند
اول :
کیارش مسیبی برای نمایش لولتیا نسخه 12
دوم :
مریم قهرمانی زاده برای نمایش شهر ما
سوم :
علی اصغر اظهاری خوش کار برای نمایش گورخواب ها
تقدیر :
مرجانه حسین پور برای نمایش آی راک
مهدی مصباحی برای نمایش عشق جلاد
اول :
مریم برادران برای نمایش کنتر باس
دوم :
مهدی رایگانی برای نمایش به وقت پازولینی
سوم :
مهدی دوایی برای نمایش تالار 448
اول :
محمدباقر کشاورز کرمانی برای نمایش برف
دوم :
ایمان ارضی برای نمایش شاه کشی
سوم :
پیام قربانی - سهیل دانش اشراقی برای نمایش قحطی زدگان
تقدیر :
سجاد انتظار مهدی برای نمایش خانواده محترم اردکانی
برگزیده :
نرگس موسی پور برای نمایش عروس فراه
برگزیده :
امیرهوشنگ کریم نیا برای نمایش آهسته با گل سرخ
برگزیده :
بهرام سروری نژاد برای نمایش رهایی در بند
برگزیده :
ام البنین کوهستانی برای نمایش گروهبان
برگزیده :
سمیه محسنی نیک برای نمایش گروهبان
برگزیده :
حمیدرضا سلحشور برای نمایش گروهبان
تقدیر :
داریوش شهبازی برای نمایش کسوف
برگزیده :
شیرین سپهراد برای نمایش آهسته با گل سرخ
علی حاتمی نژاد برای نمایش ورشو
محمدحسین معارف برای نمایش نقاشی اشر
مرضیه شاه دادی برای نمایش ابراهیم
مهدی افشار قهرمانی برای نمایش راهبان مجسمه های گچی
رسول مهاجر برای نمایش پناهجویان
مجید بخششیان تیماجی برای نمایش بمب های دست نویس
محمدصادق گلچین عارفی برای نمایش سیزیف
اول :
محمدصادق گلچین عارفی برای نمایش سی زیف
دوم :
مرضیه شاه دادی برای نمایش ابراهیم
سوم :
مهدی افشار قهرمانی برای نمایش راهبان مجسمه گچی
تقدیر :
مهدی کیهان نژاد - فردین افشار فر برای نمایش مانداب
فرانک فروتن برای نمایش مثل خاراندن زخم بعد از خوب شدن
محمد متین اوجانی برای نمایش رهایی از شائولین
برگزیده :
امیرمحمد انصافی - احمد صمیمی برای نمایش دست...کاری
برگزیده :
برگزیده :
سامان شکیبا برای نمایش سیرک
برگزیده :
مرجان آقانوری برای نمایش میمون کشی
برگزیده :
مارال ایزدبخش - رضا بهرامی برای نمایش قهرمان کیست؟
برگزیده :
برگزیده :
برگزیده :
مارال ایزدبخش برای نمایش قهرمان کیست؟
برگزیده :
مجتبی رستمی فر برای نمایش همه فرزندان مکبث
برگزیده :
مقدی شا میریان برای نمایش مارلون براندو
تقدیر :
سارا حسین پور برای نمایش همه فرزندان مکبث
برگزیده :
ایمان نخلستانی برای نمایش همه فرزندان مکبث
تقدیر :
رضا خضرایی برای نمایش کریملوژی
برگزیده :
علیرضا اکبریان برای نمایش بیگانه در خانه
تقدیر :
آرمین خیردان برای نمایش شاه ماهی
برگزیده :
فاطیما حزباوی برای نمایش همه فرزندان مکبث
تقدیر :
ماریا حاجیها برای نمایش کریملوژی
برگزیده :
بهفر کایدی برای نمایش همه فرزندان مکبث
تقدیر :
فرشاد دهنوی برای نمایش مارلون براندو
برگزیده :
مجتبی رستمی فر برای نمایش همه فرزندان مکبث
تقدیر :
روحان امامی برای نمایش شاه ماهی
برگزیده :
رومینا مومنی برای نمایش بیگانه در خانه
تقدیر :
آرزو عبدالهی برای نمایش باق وحش
یلدا عباسی برای نمایش مارلون براندو
برگزیده :
امیر جدیدی برای نمایش شاه ماهی
تقدیر :
علی شادمان برای نمایش شاه ماهی
مجید رحمتی برای نمایش کریملوژی
برگزیده :
نوید محمدزاده برای نمایش بیگانه در خانه
مهسا غفوریان برای نمایش ژنتیک
برگزیده :
سیدمحمد مساوات برای نمایش بیگانه در خانه
تقدیر :
عماد الدین رجب لو برای نمایش متساوی الساقین
رضا بهاروند - احمد سلگی برای نمایش شاه ماهی
برگزیده :
سیدمحمد مساوات برای نمایش بیگانه در خانه
تقدیر :
رضا بهاروند برای نمایش شاه ماهی
مجتبی رستمی فر برای نمایش همه فرزندان مکبث
برگزیده :
سیدمحمد مساوات برای نمایش بیگانه در خانه
مهدی لزیری - حسین عاطفی - آندرانیک خچومیان - کریم اکبری مبارکه
فراز مهدیان دهکردی برای نمایش باق وحش
سیدمحمد مساوات برای نمایش بیگانه در خانه
رضا گشتاسب برای نمایش چند روایت نامعتبر از آنچه نمی دیدیم
ابراهیم پشت کوهی برای نمایش تنها خرچنگ خانگی لای ملافه ها خانه می کند اتللو
رضا کرمی زاده برای نمایش دست هایت کو مم حسن
سیدقاسم حسینی برای نمایش در دهانم حرف بزن
مهسا غفوریان برای نمایش ژنتیک
کامران جباری برای نمایش رسن های گور
افشین زمانی برای نمایش شازده احتجاب
رضا بهاروند برای نمایش شاه ماهی
ﻣﻬﺮداد ﻋﻠﯽ ﭘﻮر برای نمایش ﺻﺪﻣﯿﻦ ﺳﺎﻟﮕﺮد ﻓﺘﺢ ﮔﺮﯾﻪ
رضا بهرامی برای نمایش کریمولوژی
امین بهرامی برای نمایش قزلحصار
جواد خاکسار حقانی برای نمایش وطن و تن
سعید محسنی برای نمایش کُلاغ ها
مهران رنجبر برای نمایش مارلون براندو
ابوالفضل بلغندر برای نمایش مهندس واشینگ کلوز
عمادالدین رجبلو برای نمایش متساوی الساقین
مجتبی رستمی فر برای نمایش همه فرزندان مکبث
آژمان بیژنی نسب برای نمایش ننه مده آ
علی فتوحی برای نمایش باغ آلبالو
سینا شفیعی برای نمایش اسماعیل
حسین مسافرآستانه برای نمایش برگشتن
نوشین تبریزی برای نمایش تالاب هشیلان
حمید ابراهیمی برای نمایش پشت دیوار عمارت
امیر کلهری پور برای نمایش خوابگردها
مهدی تقی زاده برای نمایش جایی برای هیچکس
محمد قاسمی برای نمایش سرزمین پدری
اصغر نوری برای نمایش ستاره شناس
سعید نجفیان برای نمایش زندگی با طعم خردل
کوروش سلیمانی برای نمایش سکوت سفید
جواد صداقت برای نمایش کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین
شبنم یوسفی برای نمایش مده آ
ساشا کشوادی برای نمایش واگیر ندارد
میلاد جباری مولانا برای نمایش کمیته مشترک
علیرضا ایزدی برای نمایش صدایا
بهرام ابراهیمی برای نمایش سردار عشق
مهدی طهماسبی برای نمایش رهایی در بند
مجید حمزانلوئی مقدم برای نمایش تورغه
مریم جمالی پور برای نمایش از ورشو تا تهران
پیمان قریب پناه برای نمایش عروس فراه
بهرام نوری برای نمایش کادوی تولد
داریوش شهبازی برای نمایش کسوف
مجید محمدی برای نمایش وارشی شو (شب بارانی)
حمیدرضا سلحشور برای نمایش گروهبان
شیرین سپهراد برای نمایش آهسته با گل سرخ
شاهد مجتهد زاده اردبیلی برای نمایش آخمـاز
علی محمد رادمنش برای نمایش هم نفس
سعید خیرالهی برای نمایش میمون کشی
مصطفی کولیوندی برای نمایش بل 214
مرتضی اسدی مرام برای نمایش کاروان چوبی
سعید بادینی برای نمایش گل پری
مجتبی خلیلی برای نمایش مم مم شو
نساء سلیمانی برای نمایش مین
امیر امینی برای نمایش شال برون
نجمه مهرابی خوزانی برای نمایش صد سال به این سال ها
مارال ایزدبخش برای نمایش قهرمان کیست؟
سوران حسینی برای نمایش سانتیمتر
احمد نیک قلب برای نمایش سایلنت
پژمان شاهوردی برای نمایش سرباز
سیدپویا امامی برای نمایش سردار پرچمدار
مهدی صالحیار برای نمایش زینب پاشا
جلال حسنوند برای نمایش خردل لای نون
مهدی ضیائیان برای نمایش دست...کاری
افشین خدری برای نمایش زنی اینجا نمانده
حسنا قبادی برای نمایش چیز میز
حمیدرضا اردلان برای نمایش تنها یک زمین داریم
محمودرضا رحیمی - ایوب آقاخانی - پیام عزیزی
علیرضا استادی - مجید صالحی - حسین مسافرآستانه
سپیده نظری پور - محمدمحسن علیخانی - رحمان سیفی آزاد
بهراد جوانبخت - مازیار تهرانی - قباد شیوا
ابراهیم حقیقی - آرش تنهایی - اشکان قازانچائی
محمود کلاری - سیف الله صمدیان - آتیلا پسیانی
نسیم احمدپور - حمید پورآذری - نرگس هاشم پور
میرطاهر مظلومی - فریبا متخصص - جهانشاه آل محمود
بهرام ابراهیمی - ایوب آقاخانی - فریدون محرابی
رضا گوران - پیام دهکردی - شهرام زرگر