در حال بارگذاری ...
در هرمزگان اتفاق می‌افتد

برگزاری نخستین بزرگداشت شهید هنرمند کریمداد ماهیگیر

برای نخستین بار در کشور نخستین بزرگداشت شهید هنرمند کریمداد ماهیگیر به صورت فضای مجازی درمیناب برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر از هرمزگان، برای نخستین بار در کشور نخستین بزرگداشت شهید هنرمند کریمداد ماهیگیر به صورت فضای مجازی درمیناب برگزار می‌شود.

 نخستین بزرگداشت شهیدهنرمند کریمداد ماهیگیر از بازیگران خوب و فعال تئاتر هرمزگان (در دهه پنجاه و شصت هجری شمسی ) توسط گروه برنامه سازی ایما و انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان و شهرستان میناب در سالروز شهادت این شهید هنرمندفعال تئاتر، برگزار و از طریق فضای مجازی پخش خواهد شد.

وی در مدت زندگی هنری اش درگروه پتروک به کارگردانی و سرپرستی زنده یاد ابراهیم زارعی در نمایش هایی چون غسالخانه، مرگ به شیطان بزرگ آمریکا، خون سبز، طلایه قدیم و... ایفای نقش نموده است.

این جشنواره مجازی ۹ تیرماه برگزار خواهد  شد.
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

توجه به زیرساخت‌های تئاتری در استان‌ها
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

توجه به زیرساخت‌های تئاتری در استان‌ها

ایران تئاتر-میترا رضائی، در اخبار هفته گذشته رویکرد استان‌ها به روشنی رو به ساخت زیرلایه‌های هنر نمایش پیش می‌رود که مسیری صحیح و ثمر بخش است. برگزاری کلاس‌های آموزشی در سطوح مختلف آموزشگاهی، دانشگاهی و کارگاهی نوید این رویکرد را می‌دهد. با توجه به شرایط کنونی و رکود ...

|

گلایه‌های حسن سبحانی کارگردان و بازیگر مینابی:

آسیب های اجتماعی با کار فرهنگی کاهش می‌یابد
گلایه‌های حسن سبحانی کارگردان و بازیگر مینابی:

آسیب های اجتماعی با کار فرهنگی کاهش می‌یابد

سبحانی با تاکید براینکه کار فرهنگی سرمایه گذاری بر روی یک نسل است گفت: امکانات زیرساختی از الزامات یک شهر است، مسئولین اگر می خواهند آسیب های اجتماعی کمتر شود باید به این زیرساخت ها توجه کنند، شهری که هنر داشته باشد و روی فرهنگ مردم کار شود آسیب های اجتماعی کمتری دارد.

|

نظرات کاربران