در حال بارگذاری ...
با نزدیک شدن به آغاز اجرا در نوفل لوشاتو

پوستر نمایش «هولودومور» رونمایی شد

پوستر نمایش «هولودومور» به کارگردانی رها حاجی زینل رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر سه گانه، پوستر نمایش «هولودومور» به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل با طرحی از امین قنبری رونمایی شد.
نمایش «هولودومور» به تهیه کنندگی سید محمدمهدی طاهریان مهدوی از یکم اسفند ماه سال جاری در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه خواهد رفت.
سارینا آزاد میلانی، فرشاد ایوبی، محمد پسندیده، تیما تقی زاده، فرزانه سیری، آهو شفیعی، میلاد صالح وند، مهدی عباسی، نیکا قاسمی، عاطفه موسوی، علیرضا ولی پور بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.
«هولودومور» در زبان محلی اکراینی به معنای مرگ بر اثر گرسنگی است، این نمایشنامه روایتی از قحطی کشور اکراین بعد از جنگ جهانی است؛ اتفاقی که باعث مرگ میلیون‌ها نفر شد.
«هولودومور» تازه‌ترین محصول گروه تئاتر سه گانه همچون ۲ نمایش «آشویتس زنان» و «برلین ۱۰:۱۰» نگاهی به مشکلات و معضلات پیرامون جنگ جهانی دارد.
گفتنی است «امین قنبری» پیش از این طراحی پوستر آثاری همچون «آشویتس زنان»، «کرونوس»، «افسانه های خلیج»، «اولد سیبروک» و «شاه لیر» را در کارنامه داشته است.
شهاب شریفی در مقام طراح صحنه، امین قنبری به عنوان طراح گرافیک، حنیف پرنده به عنوان طراح تیزر، مهدی سلیمی در مقام طراح موسیقی، فرزانه سیری به عنوان طراح لباس و رضا جاویدی و احسان زارع به عنوان عکاس، حاجی زینل را در این نمایش همراهی می‌کنند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با بازیگر نمایش «آخرین عاشق»

وحیده اکبری‌نسب: تماشاگران، ولی نعمت ما هستند
گفت‌وگو با بازیگر نمایش «آخرین عاشق»

وحیده اکبری‌نسب: تماشاگران، ولی نعمت ما هستند

وحیده اکبری‌نسب، بازیگر «آخرین عاشق»، ایفای نقش در این نمایش را چالش‌برانگیز دانست و تاکید کرد دوست دارد از نظر مخاطبان درباره کارش آگاه شود، چون آن‌ها را ولی‌نعمت خود می‌داند.

|

بازیگران نمایش «آنتی اویل» معرفی شدند

بازیگران نمایش «آنتی اویل» معرفی شدند

نمایش «آنتی اویل» به نویسندگی افشین واعظی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی طاها خانجانی از ۵ اردیبهشت ماه در عمارت نوفل‌لوشاتو به روی صحنه می‌رود.

|

نظرات کاربران