در حال بارگذاری ...
با نزدیک شدن به آغاز اجرا در نوفل لوشاتو

پوستر نمایش «هولودومور» رونمایی شد

پوستر نمایش «هولودومور» به کارگردانی رها حاجی زینل رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر سه گانه، پوستر نمایش «هولودومور» به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل با طرحی از امین قنبری رونمایی شد.
نمایش «هولودومور» به تهیه کنندگی سید محمدمهدی طاهریان مهدوی از یکم اسفند ماه سال جاری در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه خواهد رفت.
سارینا آزاد میلانی، فرشاد ایوبی، محمد پسندیده، تیما تقی زاده، فرزانه سیری، آهو شفیعی، میلاد صالح وند، مهدی عباسی، نیکا قاسمی، عاطفه موسوی، علیرضا ولی پور بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.
«هولودومور» در زبان محلی اکراینی به معنای مرگ بر اثر گرسنگی است، این نمایشنامه روایتی از قحطی کشور اکراین بعد از جنگ جهانی است؛ اتفاقی که باعث مرگ میلیون‌ها نفر شد.
«هولودومور» تازه‌ترین محصول گروه تئاتر سه گانه همچون ۲ نمایش «آشویتس زنان» و «برلین ۱۰:۱۰» نگاهی به مشکلات و معضلات پیرامون جنگ جهانی دارد.
گفتنی است «امین قنبری» پیش از این طراحی پوستر آثاری همچون «آشویتس زنان»، «کرونوس»، «افسانه های خلیج»، «اولد سیبروک» و «شاه لیر» را در کارنامه داشته است.
شهاب شریفی در مقام طراح صحنه، امین قنبری به عنوان طراح گرافیک، حنیف پرنده به عنوان طراح تیزر، مهدی سلیمی در مقام طراح موسیقی، فرزانه سیری به عنوان طراح لباس و رضا جاویدی و احسان زارع به عنوان عکاس، حاجی زینل را در این نمایش همراهی می‌کنند.
مطالب مرتبط

از سوی سفیر اکراین:

نمایش «هولودومور» برای اجرا به کیف دعوت شد
از سوی سفیر اکراین:

نمایش «هولودومور» برای اجرا به کیف دعوت شد

سرگئی بوردیلیاک سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشور اکراین به تماشای نمایش هولودومور در عمارت نوفل لوشاتو نشستند. او پس از دیدن نمایش گفت: اگر بحران کرونا اجازه دهد طی ماه مِی سال جاری همزمان با اردیبهشت ماه در شهر کیف اکراین میزبان این گروه باشیم.

|

با تهیه کنندگی کاوه سجادی حسینی؛

نمایش «مطلق» بعد از دو بار تعویق روی صحنه می رود
با تهیه کنندگی کاوه سجادی حسینی؛

نمایش «مطلق» بعد از دو بار تعویق روی صحنه می رود

کاوه سجادی حسینی تهیه‌کنندگی نمایش «مطلق» با کارگردانی راد پورجبار که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است تیرماه امسال در عمارت نوقل لوشاتو روی صحنه برود را برعهده گرفت.

|

اجرای بیش از 185 نمایش در سال 99

فعال ترین هنرمندان تئاتر چه کسانی بودند؟
اجرای بیش از 185 نمایش در سال 99

فعال ترین هنرمندان تئاتر چه کسانی بودند؟

ایران تئاتر- علی رحیمی: سال 99، با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات، هنرمندانی بودند که از هر فرصتی استفاده کردند تا به نوعی چراغ این هنر را زنده نگه دارند. ماحصل تلاش آن‌ها اجرای 185 نمایش بود.

|

نظرات کاربران