در حال بارگذاری ...
با اعلام آرا هیئت داوران سیزدهمین دوره در مراسم اختتامیه؛

برگزیدگان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند

با اعلام هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزیدگان این دوره از جشنواره با محوریت نمایشنامه نویسی معرفی شدند.

به گزارش تئاتر خوزستان شهرام کرمی، سیدحسین فدایی حسین و مرتضی سخاوت هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول پس از بررسی 42 نمایشنامه از استان های تهران، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، بوشهر، مرکزی، اردبیل و خوزستان و تعداد 10 نمایشنامه به عنوان کاندیدای دریافت جایزه، تعداد دو نمایشنامه را حائز رتبه تقدیر و تعداد 5 نمایشنامه را به ترتیب شایسته رتبه اول تا پنجم برگزیده معرفی کردند.

آرائ هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول به شرح زیر اعلام شد:

تقدیر:

هیئت داوران با توجه به قابلیت های نمایشی آثار ارائه شده دو نویسنده را شایسته تقدیر دانسته و با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره از تلاش و اثر این هنرمندان قدردانی می نماید.

1) هادی کیانی و محسن عمادی برای نمایشنامه «آورده اند که» از استان اصفهان شهرستان خمینی شهر

2) ایزد ایروانی برای نمایشنامه «زمین خوره» از استان خوزستان شهرستان دزفول

برگزیدگان:

برگزیده اول:

جایزه نمایشنامه برگزیده اول شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ شصت میلیون ریال به عقیل جماعتی برای نمایشنامه «2888» از استان بوشهر شهرستان خارک اهداء شد.

برگزیده دوم:

جایزه نمایشنامه برگزیده دوم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال به سمیرا سلیمانی فارسانی برای نمایشنامه «هدیه ای از رنگین کمان» از استان چهار محال و بختیاری شهرستان فارسان اهداء شد.

برگزیده سوم:

جایزه نمایشنامه برگزیده سوم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال به سعید گل گل برای نمایشنامه «چی به چیه؟!» از استان خوزستان شهرستان دزفول اهداء شد.

برگزیده چهارم:

جایزه نمایشنامه برگزیده چهارم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال به لقمان بحرانی برای نمایشنامه «مهره مار» از استان بوشهر شهرستان دیّر اهداء شد.

برگزیده پنجم:

جایزه نمایشنامه برگزیده پنجم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به مرضیه شریفی برای نمایشنامه «گلیتا: قهرمان عروسک ها» از استان اصفهان شهرستان اصفهان اهداء شد.

 

به گزارش تئاتر خوزستان سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول به دبیری نادر سعادتی فرد با محوریت نمایشنامه نویسی روز پنج شنبه 21 اسفندماه 1399 با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.
مطالب مرتبط

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین اختتامیه:

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول جریان ساز است
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین اختتامیه:

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول جریان ساز است

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول این جشنواره را جریان ساز حوزه فرهنگ و هنر دانست.

|

با اعلام دبیر سیزدهمین دوره و هم زمان با عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص)

برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول
با اعلام دبیر سیزدهمین دوره و هم زمان با عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص)

برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول هم زمان با عید مبعث حضرت محمد (ص) در مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار و به صورت مجازی پخش می گردد.

|

همزمان با آیین رونمایی از پوستر سیزدهمین دوره

جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول افتتاح شد
همزمان با آیین رونمایی از پوستر سیزدهمین دوره

جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول افتتاح شد

آیین رونمایی از پوستر و مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با حضور هنرمندان تئاتر و مسئولین شهرستان دزفول در پارک خانواده برگزار شد.

|

نظرات کاربران