در حال بارگذاری ...
حادثه‌ای جدی برای یکی از بازیگران «دکتر نون»

اتفاقی تلخ در تئاترشهر

یکی از بازیگران نمایش «دکتر نون ...» شب گذشته ، هنگام اجرای این نمایش در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر دچار حادثه شد و در اثر آسیب دیدگی جدی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به گزارش ایران تئاتر غلامرضا پودینه، از بازیگران قدیمی اهل زاهدان است که در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان مشغول بازی بود ، شب گذشته، پنجشنبه یازدهم فروردین ماه به هنگام بازی در این نمایش دچار حادثه و به بیمارستان منتقل شد.

مرزبان در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا درباره اتفاقی که برای این بازیگر رخ داده است، گفت: ایشان به هنگام اجرای نمایش، به دلیل تاریکی فضای پشت صحنه، به بخش ماشینری سالن سقوط کرد و از آنجا که به داخل چاه عمیقی افتاد، متاسفانه کمر و پایش آسیب دید.

او ادامه داد: بعد از این اتفاق، بلافاصله آتش‌نشانی به سالن آمد و این بازیگر را از چاه عمیق بیرون آورد و به بیمارستان منتقل کرد. شب گذشته پای او که دچار شکستگی شده، گچ گرفته شد و در یکی دو روز آینده هم باید کمرش جراحی شود.

مرزبان با ابراز خرسندی از همراهی مدیریت مجموعه تئاتر شهر و دیگر کارکنان این مجموعه افزود: بعد از این اتفاق، آقای گله‌دارزاده، مدیر مجموعه تئاتر شهر و دیگر کارکنان این مجموعه به پشت صحنه آمدند و  اطمینان دادند که برای درمان این بازیگر هیچ مشکلی رخ نمی‌دهد و تمام هزینه‌های درمان آقای پودینه را تامین خواهند کرد و اجازه نمی‌دهند ایشان از نظر مالی به زحمت بیفتد.

او  در عین حال خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این ماجرا مدیریت و دیگر کارکنان مجموعه تئاتر شهر همراهی بسیار خوبی داشتند و دارند ولی آنچه مسلم است این است که بازیگران همواره در معرض آسیب هستند و لازم است تا از بیمه مناسبی بهره‌مند باشند، بخصوص در شرایط فعلی که هزینه‌های درمان بسیار بالاست و عمده بازیگران تئاتر به تنهایی توانایی تامین این هزینه‌ها را ندارند.

مرزبان با ابراز تاسف از اینکه غلامرضا پودینه، امکان همراهی با گروه اجرایی این نمایش را ندارد، اضافه کرد: ایشان بسیار غمگین بود که بازی‌اش در نمایش نیمه کاره مانده است و حالا ناچاریم که نقش ایشان را به یکی دیگر از اعضای گروه بسپاریم که البته نقش کوتاهی است و از این نظر مشکلی نخواهیم داشت ولی ناراحتیم که برای همکارمان چنین حادثه‌ای رخ داد و دیگر نمی‌تواند همراهمان باشد.

به گفته او، اتفاق شب گذشته اخلالی در اجرای نمایش ایجاد نکرد و با یک تغییر جزیی، اجرای نمایش ادامه پیدا کرد.

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»، بر اساس داستانی به همین نام از شهرام رحیمیان به کارگردانی هادی مرزبان از هفتم فروردین ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است.

این نمایش امروز و فردا، دوازدهم و سیزدهم فروردین به دلیل تعطیلی تئاتر شهر، اجرا ندارد و  اجرای آن از روز چهاردهم فروردین ماه بار دیگر از سر گرفته می‌شود.

در این اثر نمایشی که بستری عاشقانه و سیاسی دارد، حامد کمیلی در نقش دکتر نون و بهنام تشکر در نقش دکتر مصدق روی صحنه می‌روند.
مطالب مرتبط

 با پایان یافتن اجرای سه اثر نمایشی؛

برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاترشهر اعلام شد
 با پایان یافتن اجرای سه اثر نمایشی؛

برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاترشهر اعلام شد

برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر درحالی اعلام شد که با پایان یافتن سه اثر نمایشی در تالارهای اصلی، چهارسو و سایه، چند اثرنمایشی جدید اجرای خود را طی روزهای آینده در این مجموعه آغاز خواهند کرد. 

|

یادداشتی بر اثر تازه هادی مرزبان

دست مریزاد به یک تلاش خستگی ناپذیر
یادداشتی بر اثر تازه هادی مرزبان

دست مریزاد به یک تلاش خستگی ناپذیر

ایران تئاتر- علی رحیمی: نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» پس از سال ها تلاش، بالاخره روی صحنه تئاتر شهر رفت. نمایشی که لایه بیرونش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» است و لایه زیرینش خستگی ناپذیری، تلاش و ممارست و انگیزه در خور ستایش برای رسیدن به هدف و ... یک ...

|

با استقبال تماشاگران

اجرای نمایش «تجربه های اخیر» در کارگاه نمایش آغاز شد 
با استقبال تماشاگران

اجرای نمایش «تجربه های اخیر» در کارگاه نمایش آغاز شد 

اجرای نمایش «تجربه‌های اخیر» به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی حسین کشفی‌اصل شامگاه یکشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با استقبال مخاطبان در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز شد. 

|

واکنش صنفی به ماجرای «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»

درخوست انجمن بازیگران در پی بروز حادثه در تئاتر شهر
واکنش صنفی به ماجرای «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»

درخوست انجمن بازیگران در پی بروز حادثه در تئاتر شهر

هیئت‌مدیره انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر پس از بررسی حادثه‌ای که چندی پیش برای غلامرضا پودینه بازیگر نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» در حین اجرا پیش آمد،درخواست هایی را منتشر کرد.

|

نظرات کاربران